Licensed to MCCATS - Contractor License  HY-TEK's Meet Manager 6/11/16 04:19 PM
                Lakeland Championship Meet - 6/10/16 to 6/11/16                
                                  Randolph HS                                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 9-10 800 Meter Run Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 2:32.98  6/9/12      Brian Daquan Hendrickson, Randolph        
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 King, KevinPeter             Mendham              2:45.60    2:44.88   1 
  2 Groner, Aiden                Randolph             2:56.81    2:45.12   1 
  3 Carlo, Jake                  Mount Olive          2:49.00    2:45.18   1 
  4 Wilkins, Luke                Randolph             2:53.94    2:46.16   1 
  5 Zeolla, Cade                 Long Valley          2:53.32    2:50.53   1 
  6 Fitzsimmons, Keith           Denville             2:57.00    2:51.61   1 
  7 Ramesh, Siddarth             Mount Olive          3:00.00    2:53.62   2 
  8 Spence, Harrison             Mendham              2:59.30    3:01.58   1 
  9 Krul, Max                    Long Valley          2:59.20    3:02.61   1 
 10 Guardabasco, Jack            Denville             3:25.00    3:12.80   2 
 11 Gonzalez, Raul               Parsippany           3:16.22    3:14.71   2 
 -- Fant, Noah                   Parsippany           2:58.38        SCR   1 
 
Event 1  Boys 9-10 800 Meter Run Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 2:32.98  6/9/12      Brian Daquan Hendrickson, Randolph        
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dunham, Cole                 Roxbury              2:53.00    2:51.17   1 
  2 Yombor, Killian              Rockaway Twp         2:55.10    2:54.72   1 
  3 Weiss, Jared                 Roxbury              3:02.80    2:58.29   2 
  4 Kahn, Max                    Mountain Lakes       3:06.50    3:00.62   2 
  5 Sprengel, Eric               Chatham              2:57.00    3:02.54   1 
  6 Bord, Nathan                 Rockaway Twp         3:08.00    3:04.78   2 
  7 Liddy, Michael               Madison              3:04.00    3:08.60   2 
  8 Penniston, Milo              Mountain Lakes       3:12.00    3:12.57   2 
  9 Pratt, Logan                 Rockaway Boro        3:00.00    3:12.95   2 
 10 Carreno, Andrew              Madison              3:09.00    3:13.98   2 
 11 Champagne, Charlie           Rockaway Boro        3:11.00    3:19.75   2 
 12 DeCicco, Dylan               Chatham              3:30.00    3:22.62   2 
 
Event 1  Boys 9-10 800 Meter Run Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 2:32.98  6/9/12      Brian Daquan Hendrickson, Randolph        
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pelov, Alex                  Montville            2:48.00    2:42.77   1 
  2 Webber, Ryan                 Chester              2:58.30    2:47.86   1 
  3 Szczepanski, Sam             Chester              3:10.60    3:01.20   2 
  4 Monsen, John                 Montville            2:58.00    3:07.20   1 
  5 Fara, Samuel                 Hopatcong            3:10.00    3:07.65   2 
  6 Igielsky, Sebastian          Jefferson            3:19.00    3:13.26   2 
  7 Rua, Julian                  Dover                3:15.00    3:15.38   2 
  8 Molner, Sean                 Dover                3:06.00    3:17.97   2 
 
Event 3  Boys 11-12 800 Meter Run Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 2:19.64  6/6/15      Thomas Carney IV, Denville                
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Timoney, Gavin               Mendham              2:26.30    2:22.24   1 
  2 Gioioso, Thomas              Denville             2:30.50    2:32.80   1 
  3 Dolan, Evan                  Mendham              2:40.90    2:34.26   1 
  4 Wysocki, Connor              Randolph             2:42.51    2:42.14   1 
  5 De Lucia, Julian             Parsippany           2:45.69    2:42.18   1 
  6 Saenz, Santiago              Mount Olive          2:40.20    2:42.70   1 
  7 Wooster, Sean                Mount Olive          2:39.80    2:43.49   1 
  8 Brown, David                 Long Valley          2:44.21    2:44.33   1 
  9 Shetzline, Thomas            Randolph             2:40.71    2:48.38   1 
 10 Dusebout, Jacob              Long Valley          2:54.12    2:48.96   2 
 11 Carvajal, Fabian             Parsippany           2:40.40    2:52.45   1 
 12 Kopas, Andrew                Denville             2:55.00    2:52.86   2 
 
Event 3  Boys 11-12 800 Meter Run Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 2:19.64  6/6/15      Thomas Carney IV, Denville                
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Nevistich, Aidan             Madison              2:26.00    2:27.53   1 
  2 Naegelen, Come               Mountain Lakes       2:39.72    2:32.31   1 
  3 Sprengel, Ryan               Chatham              2:33.00    2:35.64   1 
  4 Joel, Ted                    Chatham              2:43.00    2:42.08   1 
  5 Rawla, Vinnie                Roxbury              2:53.00    2:45.37   2 
  6 Concannon, Brian             Rockaway Boro        2:44.50    2:47.62   1 
  7 Lee, Matthew                 Madison              2:48.00    2:48.17   2 
  8 Sztolberg, Sabastian         Rockaway Twp         2:51.10    2:48.78   2 
  9 Hajel, Matthew               Roxbury              2:51.10    2:50.16   2 
 10 Spillane, Tyler              Rockaway Twp         2:58.20    2:56.19   2 
 11 Walter, Ryan                 Rockaway Boro        2:53.30    2:58.05   2 
 12 Clemo, Daniel                Mountain Lakes       3:00.76    2:58.53   2 
 
Event 3  Boys 11-12 800 Meter Run Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 2:19.64  6/6/15      Thomas Carney IV, Denville                
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 George, Robert               Montville            2:38.00    2:32.76   1 
  2 Gologorsky, Danny            Montville            2:53.00    2:46.89   2 
  3 Peri, Jack                   Chester              2:50.93    2:50.50   2 
  4 Kressman, James              Hopatcong            3:16.00    3:06.10   2 
  5 Lauch, Connor                Hopatcong            3:15.00    3:12.02   2 
  6 Bubniak, Patrick             Jefferson            3:21.00    3:13.86   2 
  7 Samaro, Evan                 Chester              3:30.00    3:27.19   2 
 
Event 5  Boys 13-15 800 Meter Run Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 2:05.12  1991        Chris Seifert, Rockaway Boro              
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goodyear, Stephen            Mount Olive          2:16.00    2:10.82   1 
  2 Keaney, James                Randolph             2:13.08    2:10.88   1 
  3 Carney, Tommy                Denville             2:16.00    2:13.55   1 
  4 Powers, Jack                 Randolph             2:20.26    2:19.91   1 
  5 Bishop, Tyler                Long Valley          2:25.00    2:20.46   1 
  6 Zosche, Reece                Mendham              2:28.80    2:23.95   2 
  7 Stull, Dominick              Parsippany           2:29.09    2:25.01   2 
  8 Kear, Ryan                   Mendham              2:19.90    2:25.53   1 
  9 Colantoni, Vincent           Parsippany           2:22.86    2:26.27   1 
 10 Kelson, Thomas               Denville             2:42.00    2:36.20   2 
 11 Penczak, Owen                Mount Olive          2:38.00    2:38.55   2 
 12 Munley, Liam                 Long Valley          2:46.40    2:50.16   2 
 
Event 5  Boys 13-15 800 Meter Run Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 2:05.12  1991        Chris Seifert, Rockaway Boro              
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Bay, Luc                     Mountain Lakes       2:27.00    2:20.49   1 
  2 Grebe, Harris                Mountain Lakes       2:25.00    2:22.17   1 
  3 Hajel, Jeremy                Roxbury              2:27.00    2:26.28   1 
  4 Wagner, Clark                Madison              2:32.00    2:28.54   2 
  5 Schulz, Thomas               Roxbury              2:33.00    2:29.05   2 
  6 Dutton, Sean                 Chatham              2:28.00    2:30.18   1 
  7 Yombor, Jake                 Rockaway Twp         2:28.50    2:31.45   1 
  8 Rossi, Dan                   Rockaway Boro        2:28.50    2:32.00   1 
  9 Tapper, Jack                 Chatham              2:37.00    2:36.69   2 
 10 Sheppard, Jackie             Madison              2:35.10    2:39.68   2 
 11 Schweizer, Tyler             Rockaway Twp         2:43.00    2:44.01   2 
 12 Forsythe, Zach               Rockaway Boro        2:45.70    2:56.50   2 
 
Event 5  Boys 13-15 800 Meter Run Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 2:05.12  1991        Chris Seifert, Rockaway Boro              
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Desir, Fima                  Montville            2:15.00    2:06.66   1 
  2 Bouret, Victor               Chester              2:15.97    2:13.25   1 
  3 Kolmodin, Hunter             Montville            2:27.00    2:29.19   1 
  4 Gonzalez, Freddie            Hopatcong            2:43.00    2:32.30   2 
  5 Alexion, Matthew             Chester              2:33.94    2:33.27   2 
  6 Kressman, Jonathan           Hopatcong            2:35.00    2:34.63   2 
 -- dyl, andrew                  Jefferson            3:06.00        SCR   2 
 
Event 7  Boys 9-10 4x100 Meter Relay Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 58.88  2009        , Parsippany                                
                       M Workman, N Massillon, K Foxworth, J Okudah      
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mount Olive  'A'                                  1:00.90    1:00.82   1 
     1) Carlo, Jake                     2) Francis, Jaiden                
     3) Williams, Joseph                4) Jones, Micah                   
  2 Randolph  'A'                                     1:01.40    1:02.76   1 
     1) Noble, Preston                  2) Streitberger, Valentin         
     3) Tomaino, Henry                  4) Wilkins, Luke                  
  3 Parsippany  'A'                                   1:03.13    1:03.82   1 
     1) Gregory, Nicholas               2) Diaz, Anthony                  
     3) Bailey, Troy                    4) Vijay, Nikhil                  
  4 Mendham  'A'                                      1:06.80    1:04.60   2 
     1) King, KevinPeter                2) Spence, Harrison               
     3) Higgins, Declan                 4) Sement, Eren                   
  5 Long Valley  'A'                                  1:05.12    1:07.85   2 
     1) Brown, Jonathon                 2) Vieira, Johnny                 
     3) Rainforth, Bryan                4) Early, Ethan                   
  6 Denville  'A'                                     1:12.40    1:08.03   3 
     1) Forand, Matthew                 2) Fitzsimmons, Keith             
     3) Allen, Jason                    4) Brickner, Bobby                
 
Event 7  Boys 9-10 4x100 Meter Relay Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 58.88  2009        , Parsippany                                
                       M Workman, N Massillon, K Foxworth, J Okudah      
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Roxbury  'A'                                      1:05.07    1:03.72   1 
     1) Donnelly, Ryan                  2) Morales, Brandon               
     3) Kali, Elijah                    4) Salitsky, Brett                
  2 Madison  'A'                                      1:10.00    1:04.92   3 
     1) Carreno, Andrew                 2) Cheu, Kellen                   
     3) Sullivan, Scott                 4) Phillips, Cuyler               
  3 Rockaway Twp  'A'                                 1:06.50    1:05.04   2 
     1) Murray, Jude                    2) Maluszczak, Evan               
     3) Cagianio, Brian                 4) Yombor, Killian                
  4 Chatham  'A'                                      1:09.00    1:07.10   2 
     1) Cafiero, Marco                  2) Joshi, Manav                   
     3) Morris, Cole                    4) Sprengel, Eric                 
  5 Rockaway Boro  'A'                                1:05.54    1:07.98   2 
     1) Champagne, Charlie              2) Chavez, Roger                  
     3) Pratt, Logan                    4) Truesdale, Justice             
  6 Mountain Lakes  'A'                               1:06.86    1:08.27   2 
     1) Hernando, Jordan                2) Kahn, Zachary                  
     3) Anderson, Jack                  4) Maute, Quentin                 
 
Event 7  Boys 9-10 4x100 Meter Relay Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 58.88  2009        , Parsippany                                
                       M Workman, N Massillon, K Foxworth, J Okudah      
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dover  'A'                                        1:05.00    1:04.14   1 
     1) Bermudez, Andres                2) Castro, Anthony                
     3) Lazaro, Anthony                 4) Valdez, Jayvin                 
  2 Montville  'A'                                    1:10.40    1:07.65   3 
     1) Hurley, Vinnie                  2) Edwards, Harrison              
     3) DiBenedetto, Anthony            4) Pelov, Alex                    
  3 Jefferson  'A'                                               1:11.16   3 
     1) Wurster, Alex                   2) Frank, Carson                  
     3) Leibowitz, Jacob                4) Morris, Aiden                  
  4 Chester  'A'                                      1:04.14    1:11.78   1 
     1) Wolf, Dylan                     2) Mihocko, Tristan               
     3) Lasusa, Thad                    4) Webber, Ryan                   
 
Event 9  Boys 11-12 4x100 Meter Relay Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 53.65  6/6/15      Randolph, Randolph                          
                       R Dong, M Wigdor, D Turner, C Keaney              
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Randolph  'A'                                       55.73      56.23   1 
     1) Zeris, Chris                    2) Zarro, Francis                 
     3) Tomaino, Joey                   4) Hyatt, Matt                    
  2 Denville  'A'                                       57.14      56.61   1 
     1) Gioioso, Thomas                 2) Diienno, Brendan               
     3) Lange, Gene                     4) Kevin, Dolan                   
  3 Parsippany  'A'                                     58.97      57.55   1 
     1) Agymang, Sheldon                2) Dneaster, Cole                 
     3) Ostolaza, Dylan                 4) Wang, Dylan                    
  4 Mendham  'A'                                        59.00      58.15   1 
     1) Dolan, Evan                     2) Oths, Michael                  
     3) Walsh, Brian                    4) Boesgaard, Robert              
  5 Mount Olive  'A'                                  1:00.00      58.81   2 
     1) Walter, Justin                  2) Thuliin, Anthony               
     3) Magri, Kevin                    4) Cupen, Dylan                   
  6 Long Valley  'A'                                  1:00.95    1:00.65   2 
     1) Zacchia, Jason                  2) Turner, Noah                   
     3) Brown, David                    4) Gough, Mason                   
 
Event 9  Boys 11-12 4x100 Meter Relay Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 53.65  6/6/15      Randolph, Randolph                          
                       R Dong, M Wigdor, D Turner, C Keaney              
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Chatham  'A'                                        57.00      59.26   1 
     1) Sprengel, Ryan                  2) Fortuna, Jake                  
     3) Hofheinz, Stephen               4) Yang, Kevin                    
  2 Rockaway Twp  'A'                                 1:03.20      59.80   3 
     1) Mattessich, Luke                2) Hayes, Adam                    
     3) Spillane, Tyler                 4) Abboud, James                  
  3 Madison  'A'                                      1:00.90    1:00.31   2 
     1) Araya, Morgan                   2) Lee, Matthew                   
     3) Maher, Tommaso                  4) Nevistich, Aidan               
  4 Rockaway Boro  'A'                                           1:02.00   3 
     1) Concannon, Brian                2) Weathersby, Andrew             
     3) Perez, Evan                     4) Hart, Johnny                   
  5 Mountain Lakes  'A'                               1:02.48    1:02.52   2 
     1) Naegelen, Come                  2) Clemo, Daniel                  
     3) Ahmed, Yaseen                   4) Itani, Samir                   
 
Event 9  Boys 11-12 4x100 Meter Relay Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 53.65  6/6/15      Randolph, Randolph                          
                       R Dong, M Wigdor, D Turner, C Keaney              
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Montville  'A'                                      59.72      58.88   1 
     1) Glennon, Ian                    2) George, Robert                 
     3) Gologorsky, Danny               4) Fragomeni, Pj                  
  2 Chester  'A'                                      1:00.90      59.80   2 
     1) Peri, Jack                      2) Houtz, Luke                    
     3) Fletcher, Jake                  4) Post, Tommy                    
  3 Hopatcong  'A'                                    1:03.00    1:03.19   3 
     1) Rawle, Nicholas                 2) Dudasz, Gavin                  
     3) Lauch, Connor                   4) Calabrese, Joel                
 -- Dover  'A'                                        1:00.00        SCR   2 
     1) Green, Mj                       2) Munoz, Sebastian               
     3) Stewart, Jayon                  4) Holmes, Cameron                
 
Event 11  Boys 13-15 4x100 Meter Relay Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 47.92  6/7/08      , Mendham                                   
                       C Barry, B Ricciardi, G Gorman, K Kenny           
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Randolph  'A'                                       49.10      48.34   1 
     1) Hitland, Jacob                  2) Dong, Gary                     
     3) Rubinetti, Gerry                4) Kamp, Aidan                    
  2 Mount Olive  'A'                                    49.70      49.56   1 
     1) Cupen, Connor                   2) Pignataro, Jon                 
     3) McKay, Aaron                    4) Kuback, Brandon                
  3 Long Valley  'A'                                    52.12      51.10   2 
     1) Ward, Mark                      2) Hughes, Sebastian              
     3) Frachiolla, Michael             4) Olsen, Lars                    
  4 Parsippany  'A'                                     51.54      51.14   2 
     1) Colasuonno, Anthony             2) Darby, Elijah                  
     3) Chen, Henry                     4) Le, Kevin                      
  5 Denville  'A'                                       52.33      51.46   2 
     1) Allen, Brian                    2) Kumar, Kunal                   
     3) Carney, Tommy                   4) Kyle, Nasir                    
  6 Mendham  'A'                                        52.80      53.47   3 
     1) Finlay, Christian               2) Bryan, Andrew                  
     3) Kear, Ryan                      4) Smith, Robert                  
 
Event 11  Boys 13-15 4x100 Meter Relay Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 47.92  6/7/08      , Mendham                                   
                       C Barry, B Ricciardi, G Gorman, K Kenny           
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Madison  'A'                                        49.71      49.91   1 
     1) Penders, Patrick (Pj)           2) Johansen, Will                 
     3) Stadler, Raphael                4) Wilson, Donovan (Dj)           
  2 Rockaway Twp  'A'                                   51.50      50.12   2 
     1) Wallace, Domenick               2) Diaz, Caleb                    
     3) Delgado, Carlos                 4) Green, Trevone                 
  3 Chatham  'A'                                        51.00      51.51   1 
     1) Du Plessis, Luke                2) Mojares, Christopher           
     3) Garcia, Steven                  4) Viola, Sam                     
  4 Rockaway Boro  'A'                                  49.10      52.49   1 
     1) Weathersby, Miles               2) Rossi, Dan                     
     3) Kobylka, Scott                  4) Perez, Eden                    
  5 Mountain Lakes  'A'                                 54.56      53.98   3 
     1) Lamb, Brendan                   2) Ranganathan, Navin             
     3) Hernando, Justin                4) Chavez, Liam                   
  6 Roxbury  'A'                                        59.09      56.23   3 
     1) Sonzogni, Cameron               2) Byrne, Timothy                 
     3) Hajel, Jeremy                   4) Ong, Clarence                  
 
Event 11  Boys 13-15 4x100 Meter Relay Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 47.92  6/7/08      , Mendham                                   
                       C Barry, B Ricciardi, G Gorman, K Kenny           
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jefferson  'A'                                      47.00      48.59   1 
     1) jones, quincy                   2) Francis, Tj                    
     3) Hanna, David                    4) Makinde, Remi                  
  2 Chester  'A'                                        51.85      51.65   2 
     1) Bouret, Victor                  2) Goydan, William                
     3) Cheng, Alvin                    4) Curry, Owen                    
  3 Montville  'A'                                      52.00      53.85   2 
     1) Gruben, Michael                 2) Glennon, Aidan                 
     3) Hurley, Anthony                 4) Desir, Fima                    
  4 Hopatcong  'A'                                      53.90      54.06   3 
     1) Cranmer, Sean                   2) Ramsey, Sharif                 
     3) Savage, Itai                    4) Ursin, Andreas                 
 
Event 13  Boys 9-10 100 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 14.11  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Williams, Joseph             Mount Olive            14.60      14.65   1 
  2 Francis, Jaiden              Mount Olive            15.50      15.58   2 
  3 Gregory, Nicholas            Parsippany             15.40      15.66   1 
  4 Streitberger, Valentin       Randolph               15.66      15.68   3 
  5 Diaz, Anthony                Parsippany             15.48      15.93   2 
  6 Brickner, Bobby              Denville               16.48      16.03   4 
  7 Noble, Preston               Randolph               15.61      16.04   2 
  8 Skuraton, Joseph             Mendham                17.20      16.42   5 
  9 Brown, Jonathon              Long Valley            15.60      16.75   2 
 10 Higgins, Declan              Mendham                17.30      17.23   5 
 11 Fitzsimmons, Keith           Denville               17.50      17.51   6 
 12 Rainforth, Bryan             Long Valley            17.50      17.85   6 
 
Event 13  Boys 9-10 100 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 14.11  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Donnelly, Ryan               Roxbury                15.45      15.43   1 
  2 Morales, Brandon             Roxbury                15.84      15.58   3 
  3 Truesdale, Justice           Rockaway Boro          15.30      15.68   1 
  4 Sullivan, Scott              Madison                15.47      16.20   2 
  5 Chavez, Roger                Rockaway Boro          16.40      16.34   4 
  6 Hernando, Jordan             Mountain Lakes         16.50      16.59   4 
  7 Carreno, Andrew              Madison                15.47      16.61   2 
  8 Anderson, Jack               Mountain Lakes         16.90      16.70   5 
  9 Murray, Jude                 Rockaway Twp           15.80      16.77   3 
 10 Maluszczak, Evan             Rockaway Twp           16.10      16.98   3 
 11 Cafiero, Marco               Chatham                16.80      17.69   5 
 12 Press, Grant                 Chatham                17.70      18.79   6 
 
Event 13  Boys 9-10 100 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 14.11  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Valdez, Jayvin               Dover                  14.70      14.72   1 
  2 Edwards, Harrison            Montville              15.40      15.78   1 
  3 Lazaro, Anthony              Dover                  16.20      16.35   3 
  4 Wurster, Alex                Jefferson              15.87      16.54   3 
  5 Wolf, Dylan                  Chester                16.26      17.79   4 
  6 Leibowitz, Jacob             Jefferson              16.42      17.99   4 
  7 Hurley, Vinnie               Montville              17.10      18.10   5 
  8 Mihocko, Tristan             Chester                17.13      20.35   5 
 -- Pacheco, Ethan               Hopatcong              16.40        DNS   4 
 
Event 15  Boys 11-12 100 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 13.02  6/10/06     Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kevin, Dolan                 Denville               12.56      13.30   1 
  2 Thuliin, Anthony             Mount Olive            13.60      14.20   1 
  3 Agymang, Sheldon             Parsippany             14.00      14.33   2 
  3 Hyatt, Matt                  Randolph               13.61      14.33   1 
  5 Dneaster, Cole               Parsippany             14.14      14.54   2 
  6 Gioioso, Thomas              Denville               14.27      14.63   2 
  6 Boesgaard, Robert            Mendham                15.10      14.63   4 
  8 Walsh, Brian                 Mendham                14.80      14.82   4 
  9 Zarro, Francis               Randolph               13.95      14.86   2 
 10 Gough, Mason                 Long Valley            15.33      15.01   5 
 11 Cupen, Dylan                 Mount Olive            14.90      15.05   4 
 12 Zacchia, Jason               Long Valley            14.51      15.64   3 
 
Event 15  Boys 11-12 100 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 13.02  6/10/06     Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fortuna, Jake                Chatham                13.90      14.04   2 
  2 Mattessich, Luke             Rockaway Twp           15.20      14.27   4 
  3 Hofheinz, Stephen            Chatham                14.40      15.04   3 
  4 Dombrowski, Luke             Roxbury                14.62      15.05   3 
  5 Itani, Samir                 Mountain Lakes         15.22      15.22   5 
  6 Hart, Johnny                 Rockaway Boro          14.80      15.37   4 
  7 Humbert, Eden                Madison                15.50      15.42   5 
  8 Maher, Tommaso               Madison                15.40      15.54   5 
  9 Hayes, Adam                  Rockaway Twp           15.90      15.77   5 
 10 Perez, Evan                  Rockaway Boro          15.60      16.15   5 
 11 Bang, Michael                Roxbury                16.16      16.93   6 
 12 Clemo, Daniel                Mountain Lakes         16.69      17.11   6 
 
Event 15  Boys 11-12 100 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 13.02  6/10/06     Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Post, Tommy                  Chester                13.40      13.37   1 
  2 Green, Mj                    Dover                  13.90      14.00   2 
  3 Castrignano, Matthew         Jefferson              14.53      14.15   3 
  4 Fragomeni, Pj                Montville              13.80      14.26   1 
  5 Holmes, Cameron              Dover                  13.70      14.29   1 
  6 Glennon, Ian                 Montville              14.30      15.18   3 
  7 Dudasz, Gavin                Hopatcong              15.20      15.83   4 
  8 Calabrese, Joel              Hopatcong              14.60      15.98   3 
  9 Gobind, Aniesh               Jefferson              15.97      16.05   6 
 
Event 17  Boys 13-15 100 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 11.69  6/7/08      Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kuback, Brandon              Mount Olive            12.00      12.32   1 
  2 Dong, Gary                   Randolph               12.44      12.66   2 
  3 Kamp, Aidan                  Randolph               12.01      12.70   1 
  4 Ward, Mark                   Long Valley            12.31      12.84   6 
  5 Colasuonno, Anthony          Parsippany             12.63      12.88   3 
  6 Olsen, Lars                  Long Valley            12.34      13.10   2 
  7 Allen, Brian                 Denville               13.21      13.14   4 
  8 Pignataro, Jon               Mount Olive            12.70      13.20   3 
  9 Darby, Elijah                Parsippany             12.93      13.31   4 
 10 Finlay, Christian            Mendham                14.40      13.37   6 
 11 Smith, Robert                Mendham                13.40      13.53   5 
 12 Kumar, Kunal                 Denville               13.38      14.13   4 
 
Event 17  Boys 13-15 100 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 11.69  6/7/08      Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Viola, Sam                   Chatham                11.62      12.45   1 
  2 Perez, Eden                  Rockaway Boro          11.90      12.60   1 
  3 Penders, Patrick (Pj)        Madison                12.00      12.75   1 
  4 Johansen, Will               Madison                12.10      12.80   2 
  5 Green, Trevone               Rockaway Twp           12.50      13.11   2 
  6 Ranganathan, Navin           Mountain Lakes         13.56      13.35   5 
  7 Delgado, Carlos              Rockaway Twp           12.80      13.52   4 
  8 Du Plessis, Luke             Chatham                12.70      13.57   3 
  9 Kobylka, Scott               Rockaway Boro          13.70      13.91   5 
 10 Koy, Tyler                   Mountain Lakes         14.10      14.20   5 
 11 Ong, Clarence                Roxbury                14.04      14.42   5 
 12 Byrne, Timothy               Roxbury                14.55      15.13   6 
 
Event 17  Boys 13-15 100 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 11.69  6/7/08      Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 jones, quincy                Jefferson              12.32      11.97   2 
  2 Makinde, Remi                Jefferson              11.87      12.39   1 
  3 Ramsey, Sharif               Hopatcong              12.60      13.11   3 
  4 Cheng, Alvin                 Chester                12.75      13.37   3 
  5 Gruben, Michael              Montville              12.50      13.50   3 
  6 Savage, Itai                 Hopatcong              12.90      13.55   4 
  7 Goydan, William              Chester                13.35      13.87   4 
  8 Hurley, Anthony              Montville              13.80      14.47   5 
  9 Castro, Christian            Dover                  14.30      14.49   6 
 
Event 19  Boys 9-10 1 Mile Run Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 5:27.77  6/8/02      Andrew Bednarsky, Chester                 
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sement, Eren                 Mendham              6:03.70    5:54.16   1 
  2 Groner, Aiden                Randolph             6:35.77    6:06.71   1 
  3 Zeolla, Cade                 Long Valley          6:24.14    6:09.11   1 
  4 Carlo, Jake                  Mount Olive          6:14.00    6:15.30   1 
  5 Fant, Noah                   Parsippany           6:26.73    6:16.01   1 
  6 Wilkins, Luke                Randolph             6:33.60    6:24.17   1 
  7 Krul, Max                    Long Valley          6:35.36    6:37.17   1 
  8 Hammond, Braden              Mount Olive          6:42.00    6:42.78   2 
  9 Spence, Harrison             Mendham              6:58.60    6:57.58   2 
 10 Guardabasco, Jack            Denville             7:22.00    7:01.36   2 
 11 Gonzalez, Raul               Parsippany           7:11.78    7:07.97   2 
 12 Piazzi, Lino                 Denville             7:45.00    7:47.16   2 
 
Event 19  Boys 9-10 1 Mile Run Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 5:27.77  6/8/02      Andrew Bednarsky, Chester                 
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dunham, Cole                 Roxbury              6:30.60    6:17.63   1 
  2 Wagner, Val                  Madison              6:44.00    6:23.29   2 
  3 Maute, Quentin               Mountain Lakes       6:27.50    6:26.98   1 
  4 Weiss, Jared                 Roxbury              6:42.40    6:34.74   2 
  5 Bord, Nathan                 Rockaway Twp         6:41.90    6:35.12   1 
  6 Robinson, Gabriel            Madison              6:40.00    6:39.07   1 
  7 Champagne, Charlie           Rockaway Boro        7:23.00    7:22.62   2 
  8 Alexander, Eric              Rockaway Twp         7:51.20    7:29.84   2 
  9 DeCicco, Dylan               Chatham              7:37.00    7:41.61   2 
 -- Kahn, Max                    Mountain Lakes       6:28.00        DNF   1 
 -- Carroll, Andrew              Chatham              7:25.00        DNS   2 
 -- Pratt, Logan                 Rockaway Boro        7:15.00        DNS   2 
 
Event 19  Boys 9-10 1 Mile Run Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 5:27.77  6/8/02      Andrew Bednarsky, Chester                 
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pelov, Alex                  Montville            6:08.00    5:50.01   1 
  2 Lasusa, Carter               Chester              6:23.30    6:29.35   1 
  3 Lasusa, Thad                 Chester              6:45.20    6:32.39   2 
  4 Bermudez, Andres             Dover                6:33.00    6:33.15   1 
  5 Igielsky, Sebastian          Jefferson            7:06.00    7:03.80   2 
  6 Lazaro, Anthony              Dover                6:47.00    7:32.39   2 
 
Event 21  Boys 11-12 1 Mile Run Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.22  1991        Bill Engel, Mount Olive                   
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Timoney, Gavin               Mendham              5:18.20    5:16.49   1 
  2 Saenz, Santiago              Mount Olive          5:46.00    5:52.63   1 
  3 Brown, David                 Long Valley          6:16.12    5:58.71   1 
  4 Dolan, Evan                  Mendham              6:07.00    5:59.84   1 
  5 Wysocki, Connor              Randolph             6:12.63    6:01.15   1 
  6 Matthews, Kevin              Mount Olive          6:07.00    6:01.50   1 
  7 Dusebout, Jacob              Long Valley          6:31.31    6:02.31   2 
  8 Shetzline, Thomas            Randolph             5:55.33    6:07.36   1 
  9 Kopas, Andrew                Denville             6:32.00    6:13.51   2 
 10 De Lucia, Julian             Parsippany           6:17.56    6:20.65   1 
 11 Carvajal, Fabian             Parsippany           6:06.84    6:21.64   1 
 
Event 21  Boys 11-12 1 Mile Run Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.22  1991        Bill Engel, Mount Olive                   
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Naegelen, Come               Mountain Lakes       5:42.77    5:33.74   1 
  2 Sztolberg, Sabastian         Rockaway Twp         6:21.10    6:08.46   2 
  3 Rawla, Vinnie                Roxbury              6:23.60    6:10.90   2 
  4 Leisner, Cody                Rockaway Boro        6:56.50    6:20.60   2 
  5 Martinez, Conner             Rockaway Boro        6:28.50    6:23.61   2 
  6 Baisch, Will                 Madison              6:05.00    6:39.90   1 
  7 Nevistich, Aidan             Madison              5:36.10    6:50.21   1 
  8 Knapp, William               Roxbury              6:32.80    6:51.02   2 
  9 Bose, Olin                   Mountain Lakes       7:27.55    6:59.03   2 
 -- Sprengel, Ryan               Chatham              5:50.00        DNS   1 
 
Event 21  Boys 11-12 1 Mile Run Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.22  1991        Bill Engel, Mount Olive                   
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 George, Robert               Montville            5:42.00    5:39.24   1 
  2 Szczepanski, Jack            Chester              6:03.49    6:16.78   1 
  3 Terapanthi, Adit             Montville            6:25.00    6:18.05   2 
  4 Rua, David                   Dover                7:21.00    6:22.22   2 
  5 Fletcher, Jake               Chester              6:29.88    6:34.84   2 
  6 Kressman, James              Hopatcong            7:38.00    6:56.43   2 
  7 Bubniak, Patrick             Jefferson            6:42.00    7:01.80   2 
  8 Hunter, Christian            Hopatcong            7:04.00    7:22.93   2 
 
Event 23  Boys 13-15 1 Mile Run Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 4:47.42  6/6/15      Jack Stanley, Mendham                     
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jennings, Jack               Mendham              4:54.80    4:55.11   1 
  2 Keaney, James                Randolph             5:01.86    4:56.00   1 
  3 Carney, Tommy                Denville             5:10.20    5:10.80   1 
  4 Powers, Jack                 Randolph             5:18.13    5:15.16   1 
  5 Goodyear, Stephen            Mount Olive          5:24.00    5:19.40   1 
  6 Colantoni, Vincent           Parsippany           5:29.85    5:24.79   1 
  7 Promprated, Gwin             Parsippany           5:31.67    5:27.60   1 
  8 Leonard, Ryan                Long Valley          5:50.00    5:47.49   2 
  9 Kelson, Thomas               Denville             5:59.20    5:56.00   2 
 10 Chmiel, Tyler                Mount Olive          6:07.00    5:57.32   2 
 11 Sakowski, Filip              Long Valley          6:10.00    6:21.18   2 
 -- Kear, Ryan                   Mendham              5:23.90        DNS   1 
 
Event 23  Boys 13-15 1 Mile Run Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 4:47.42  6/6/15      Jack Stanley, Mendham                     
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wood, Henry                  Chatham              5:31.00    5:11.40   1 
  2 Schumm, Clayton              Madison              5:22.50    5:20.00   1 
  3 Hajel, Jeremy                Roxbury              5:26.20    5:22.42   1 
  4 Bay, Luc                     Mountain Lakes       5:23.00    5:22.93   1 
  5 Gironda, Alec                Chatham              5:30.00    5:24.41   1 
  6 Maute, Gabe                  Mountain Lakes       5:47.00    5:29.82   2 
  7 Schulz, Thomas               Roxbury              5:32.90    5:30.63   2 
  8 Schuszler, Luke              Madison              5:40.10    5:43.27   2 
  9 Rossi, Dan                   Rockaway Boro        5:47.50    6:00.73   2 
 10 Schweizer, Tyler             Rockaway Twp         6:00.50    6:13.34   2 
 -- Yombor, Jake                 Rockaway Twp         5:32.30        DNS   1 
 
Event 23  Boys 13-15 1 Mile Run Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 4:47.42  6/6/15      Jack Stanley, Mendham                     
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Curry, Owen                  Chester              4:54.22    4:56.13   1 
  2 Kolmodin, Hunter             Montville            5:25.00    5:29.14   1 
  3 Kressman, Jonathan           Hopatcong            5:46.00    5:42.68   2 
  4 Ursin, Andreas               Hopatcong            6:01.00    5:48.37   2 
  5 Stefans, Dylan               Jefferson            6:09.00    6:01.34   2 
  6 Castro, Christian            Dover                6:17.00    6:06.72   2 
  7 Miller, Aiden                Chester              6:19.96    6:15.83   2 
  8 Gunneson, Max                Montville            6:18.00    6:25.23   2 
  9 Lucero, Eddy                 Dover                6:28.00    6:36.20   2 
 
Event 25  Boys 9-10 400 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.22  1995        John Hesse, Parsippany                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jones, Micah                 Mount Olive          1:09.00    1:10.01   1 
  2 Streitberger, Valentin       Randolph             1:20.57    1:14.73   2 
  3 Francis, Jaiden              Mount Olive          1:17.00    1:15.44   1 
  4 Sement, Eren                 Mendham              1:20.30    1:15.51   2 
  5 King, KevinPeter             Mendham              1:24.00    1:16.68   3 
  6 Tomaino, Henry               Randolph             1:19.18    1:16.74   1 
  7 Brown, Jonathon              Long Valley          1:22.45    1:21.32   2 
  8 Stegan, Nate                 Denville             1:35.00    1:21.56   6 
  9 Early, Ethan                 Long Valley          1:25.33    1:24.16   4 
 10 Morey, Ashton                Parsippany           1:36.58    1:26.88   6 
 11 Bailey, Troy                 Parsippany           1:19.77    1:30.69   1 
 -- Van Dean, Nicholas           Denville             1:32.00        DNS   5 
 
Event 25  Boys 9-10 400 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.22  1995        John Hesse, Parsippany                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Donnelly, Ryan               Roxbury              1:25.40    1:18.25   4 
  2 Truesdale, Justice           Rockaway Boro        1:18.00    1:18.80   1 
  3 Kali, Elijah                 Roxbury              1:23.00    1:19.12   3 
  4 Yombor, Killian              Rockaway Twp         1:17.00    1:19.59   1 
  5 Morris, Cole                 Chatham              1:20.00    1:19.79   2 
  6 Buckley, Jack                Mountain Lakes       1:24.00    1:20.78   3 
  7 Lukasavage, Luke             Madison              1:23.00    1:20.90   2 
  8 Cheu, Kellen                 Madison              1:24.00    1:21.10   3 
  9 Walker, James                Rockaway Boro        1:26.00    1:22.50   4 
 10 Penniston, Milo              Mountain Lakes       1:32.00    1:22.86   5 
 11 Gleason, Bryan               Rockaway Twp         1:24.40    1:24.28   4 
 12 Press, Grant                 Chatham              1:32.00    1:31.51   5 
 
Event 25  Boys 9-10 400 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.22  1995        John Hesse, Parsippany                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Szczepanski, Sam             Chester              1:29.20    1:22.16   4 
  2 Castro, Anthony              Dover                1:30.00    1:23.39   5 
  3 Lasusa, Carter               Chester              1:24.20    1:23.88   3 
  4 Rua, Julian                  Dover                1:22.00    1:24.57   2 
  5 DiBenedetto, Anthony         Montville            1:23.00    1:25.93   3 
  6 Arn, Miles                   Hopatcong            1:34.00    1:26.18   5 
  7 spatz, david                 Jefferson            1:48.00    1:31.64   6 
  8 Monsen, John                 Montville            1:31.00    1:34.64   5 
 -- Pacheco, Ethan               Hopatcong            1:26.00        DNS   4 
 
Event 27  Boys 11-12 400 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.57  6/6/15      Domenick Wallace, Rockaway Twp            
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Zeris, Chris                 Randolph             1:07.57    1:05.51   1 
  2 Oths, Michael                Mendham              1:08.30    1:08.19   1 
  3 Ostolaza, Dylan              Parsippany           1:12.27    1:10.41   2 
  4 Zarro, Francis               Randolph             1:15.58    1:11.23   3 
  5 Wooster, Sean                Mount Olive          1:10.00    1:11.56   1 
  6 Hoffman, Justin              Parsippany           1:15.53    1:12.74   3 
  7 Walter, Justin               Mount Olive          1:13.00    1:13.28   2 
  8 Turner, Noah                 Long Valley          1:14.21    1:13.33   2 
  9 DeChiaro, Kurt               Long Valley          1:15.34    1:13.77   3 
 10 Lange, Gene                  Denville             1:14.00    1:15.59   2 
 11 Raimondo, Ryan               Mendham              1:18.90    1:17.31   4 
 12 Ackaway, Aiden               Denville             1:22.00    1:18.15   5 
 
Event 27  Boys 11-12 400 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.57  6/6/15      Domenick Wallace, Rockaway Twp            
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fortuna, Jake                Chatham              1:04.00    1:02.47   1 
  2 Itani, Samir                 Mountain Lakes       1:16.98    1:11.52   3 
  3 Concannon, Brian             Rockaway Boro        1:13.40    1:14.13   2 
  4 Joel, Ted                    Chatham              1:10.00    1:14.19   1 
  5 Araya, Morgan                Madison              1:16.90    1:15.61   3 
  6 Baisch, Will                 Madison              1:17.80    1:15.78   4 
  7 Spillane, Tyler              Rockaway Twp         1:15.10    1:15.83   2 
  8 Ahmed, Yaseen                Mountain Lakes       1:22.00    1:20.38   5 
  9 Macchia, Jackson             Rockaway Twp         1:25.10    1:23.26   6 
 10 Knapp, William               Roxbury              1:25.40    1:28.44   6 
 -- Hajel, Matthew               Roxbury              1:17.50         DQ   4 
 
Event 27  Boys 11-12 400 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.57  6/6/15      Domenick Wallace, Rockaway Twp            
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fragomeni, Pj                Montville            1:12.00    1:07.68   1 
  2 Munoz, Sebastian             Dover                1:18.00    1:13.06   4 
  3 Peri, Jack                   Chester              1:19.81    1:13.67   4 
  4 Gologorsky, Danny            Montville            1:17.00    1:15.50   4 
  5 Dudasz, Gavin                Hopatcong            1:16.00    1:20.10   3 
  6 Houtz, Luke                  Chester              1:20.00    1:20.99   5 
  7 Ursin, Dale                  Hopatcong            1:23.00    1:21.38   5 
  8 wyble, justin                Jefferson            1:42.00    1:29.00   6 
 -- Rua, David                   Dover                1:21.00        SCR   5 
 
Event 29  Boys 13-15 400 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 54.62  1996        Matt Strange, Madison                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kyle, Nasir                  Denville               58.23      57.44   1 
  2 Benedict, Samuel             Randolph               57.81      57.86   1 
  3 Ward, Mark                   Long Valley          1:01.46      58.89   2 
  4 Finlay, Christian            Mendham              1:01.10      59.41   2 
  5 Bishop, Tyler                Long Valley            59.00      59.74   2 
  6 Dong, Gary                   Randolph               57.19      59.78   1 
  7 Figuorea, Aiden              Parsippany           1:01.88    1:00.24   2 
  8 Chen, Henry                  Parsippany           1:03.31    1:00.66   3 
  9 Jennings, Jack               Mendham              1:01.20    1:01.28   2 
 10 Allen, Brian                 Denville             1:03.30    1:03.76   3 
 11 Patino, Jhoan                Mount Olive          1:04.00    1:05.99   4 
 12 Vazquez, Donovan             Mount Olive          1:08.00    1:06.59   5 
 
Event 29  Boys 13-15 400 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 54.62  1996        Matt Strange, Madison                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Perez, Eden                  Rockaway Boro          58.90      58.00   1 
  2 Diaz, Caleb                  Rockaway Twp         1:03.50    1:00.17   4 
  3 Wallace, Domenick            Rockaway Twp         1:00.80    1:00.67   2 
  4 Johansen, Will               Madison              1:02.10    1:00.77   3 
  5 Chavez, Liam                 Mountain Lakes         58.81    1:02.72   1 
  6 Du Plessis, Luke             Chatham              1:05.30    1:03.84   4 
  7 Dutton, Sean                 Chatham              1:08.00    1:04.94   5 
  8 Sonzogni, Cameron            Roxbury              1:06.00    1:04.98   4 
  9 Wagner, Clark                Madison              1:05.80    1:05.13   4 
 10 Lamb, Brendan                Mountain Lakes       1:02.00    1:05.15   3 
 -- Socolich, Damien             Rockaway Boro        1:08.40        SCR     
 
Event 29  Boys 13-15 400 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 54.62  1996        Matt Strange, Madison                       
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Desir, Fima                  Montville              58.50      54.54+  1 
  2 Francis, Tj                  Jefferson            1:03.00      58.80   3 
  3 Hanna, David                 Jefferson            1:07.00    1:00.41   5 
  4 Goydan, William              Chester              1:02.54    1:02.26   3 
  5 Amoresano, Chris             Chester              1:05.26    1:04.22   4 
  6 Cranmer, Sean                Hopatcong            1:08.00    1:10.05   5 
  7 Glennon, Aidan               Montville            1:07.00    1:10.95   5 
  8 Fara, Sabastian              Hopatcong            1:18.00    1:13.35   5 
 
Event 31  Boys 9-10 200 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 28.93  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jones, Micah                 Mount Olive            29.90      30.16   1 
  2 Williams, Joseph             Mount Olive            30.40      31.86   1 
  3 Tomaino, Henry               Randolph               33.50      33.02   1 
  4 Gregory, Nicholas            Parsippany             33.41      33.45   1 
  5 Skuraton, Joseph             Mendham                36.40      33.93   4 
  6 Vieira, Johnny               Long Valley            35.08      34.43   3 
  7 Brickner, Bobby              Denville               34.23      34.45   2 
  8 Diaz, Anthony                Parsippany             35.65      34.99   4 
  9 Stegan, Nate                 Denville               34.25      35.38   2 
 10 Noble, Preston               Randolph               34.91      35.56   3 
 11 Grob, Patricio               Mendham                38.30      35.58   5 
 12 Rainforth, Bryan             Long Valley            37.18      37.71   4 
 
Event 31  Boys 9-10 200 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 28.93  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Morris, Cole                 Chatham                33.00      33.75   1 
  2 Chavez, Roger                Rockaway Boro          35.40      34.59   3 
  3 Maluszczak, Evan             Rockaway Twp           35.60      35.78   3 
  4 Cagianio, Brian              Rockaway Twp           36.50      36.32   4 
  5 Sonzogni, Brody              Roxbury                37.53      36.42   5 
  6 Walker, James                Rockaway Boro          38.20      36.86   5 
  7 Joshi, Manav                 Chatham                38.00      37.25   5 
  8 Salitsky, Brett              Roxbury                35.45      37.32   3 
  9 Kahn, Zachary                Mountain Lakes         35.82      38.30   4 
 10 Sheikh, Siraj                Mountain Lakes         37.10      39.83   4 
 
Event 31  Boys 9-10 200 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 28.93  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Valdez, Jayvin               Dover                  30.70      30.68   1 
  2 Webber, Ryan                 Chester                33.50      32.80   2 
  3 Bermudez, Andres             Dover                  34.80      33.48   2 
  4 Fara, Samuel                 Hopatcong              34.40      34.46   2 
  5 Edwards, Harrison            Montville              34.10      35.50   2 
  6 Morris, Aiden                Jefferson              40.93      37.12   5 
  7 Hurley, Vinnie               Montville              35.50      38.07   3 
  8 Wurster, Alex                Jefferson              42.78      39.70   5 
 -- Lasusa, Thad                 Chester                38.40        SCR     
 
Event 33  Boys 11-12 200 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 26.99  6/9/07      Steven DeLosa, Denville                     
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kevin, Dolan                 Denville               29.26      27.88   1 
  2 Hyatt, Matt                  Randolph               28.97      28.79   1 
  3 Zeris, Chris                 Randolph               31.32      29.10   3 
  4 Thuliin, Anthony             Mount Olive            30.10      29.36   2 
  5 Dneaster, Cole               Parsippany             29.78      29.71   1 
  6 Agymang, Sheldon             Parsippany             29.71      29.79   1 
  7 Oths, Michael                Mendham                30.70      30.50   2 
  8 Boesgaard, Robert            Mendham                31.70      31.16   3 
  9 Magri, Kevin                 Mount Olive            32.50      31.43   4 
 10 Zacchia, Jason               Long Valley            32.39      31.53   4 
 11 Gough, Mason                 Long Valley            30.60      32.29   2 
 12 Diienno, Brendan             Denville            32:08.00      32.78   6 
 
Event 33  Boys 11-12 200 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 26.99  6/9/07      Steven DeLosa, Denville                     
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mattessich, Luke             Rockaway Twp           31.60      30.61   3 
  2 Yang, Kevin                  Chatham                32.00      30.83   4 
  3 Dombrowski, Luke             Roxbury                31.43      31.51   3 
  4 Abboud, James                Rockaway Twp           31.90      31.88   3 
  5 Sabih, Nyle                  Chatham                32.00      32.26   3 
  6 Collins, Anthony             Madison                33.80      32.90   5 
  7 Hart, Johnny                 Rockaway Boro          32.50      33.35   4 
  8 Weathersby, Andrew           Rockaway Boro          34.90      34.97   5 
  9 Ahmed, Yaseen                Mountain Lakes         35.98      34.99   5 
 10 Bang, Michael                Roxbury                35.58      35.32   5 
 11 Lee, Ryan                    Mountain Lakes         36.81      35.97   6 
 -- Maher, Tommaso               Madison                33.60        DNS   5 
 
Event 33  Boys 11-12 200 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 26.99  6/9/07      Steven DeLosa, Denville                     
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Post, Tommy                  Chester                26.31      27.61   1 
  2 Holmes, Cameron              Dover                  27.40      28.82   1 
  3 Green, Mj                    Dover                  30.40      29.08   2 
  4 Glennon, Ian                 Montville              31.00      31.18   2 
  5 Casarico, J.T                Montville              32.40      31.45   4 
  6 Calabrese, Joel              Hopatcong              32.30      32.71   4 
  7 Rawle, Nicholas              Hopatcong              37.80      34.40   6 
  8 Szczepanski, Jack            Chester                35.84      34.53   5 
 -- Castrignano, Matthew         Jefferson              31.21        DNS   2 
 -- Gobind, Aniesh               Jefferson              37.53        DNS   6 
 
Event 35  Boys 13-15 200 Meter Dash Division 1
============================================================================
 Meet Record: + 24.18  6/9/07      Craig Kimbrough, Rockaway Twp               
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kuback, Brandon              Mount Olive            25.10      25.02   1 
  2 Kamp, Aidan                  Randolph               25.21      25.51   1 
  3 Hitland, Jacob               Randolph               25.90      25.92   2 
  4 Colasuonno, Anthony          Parsippany             26.28      25.99   2 
  5 Olsen, Lars                  Long Valley            26.20      26.72   2 
  6 Pignataro, Jon               Mount Olive            26.30      26.86   2 
  7 Darby, Elijah                Parsippany             26.84      26.88   3 
  8 Kyle, Nasir                  Denville               27.21      27.25   3 
  9 Bryan, Andrew                Mendham                29.00      27.96   5 
 10 Kumar, Kunal                 Denville               29.02      28.16   5 
 11 Munley, Liam                 Long Valley            28.50      29.14   4 
 -- Smith, Robert                Mendham                27.10        DNS   3 
 
Event 35  Boys 13-15 200 Meter Dash Division 2
============================================================================
 Meet Record: + 24.18  6/9/07      Craig Kimbrough, Rockaway Twp               
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Viola, Sam                   Chatham                26.90      25.35   3 
  2 Penders, Patrick (Pj)        Madison                25.40      25.63   1 
  3 Diaz, Caleb                  Rockaway Twp           26.80      25.85   2 
  4 Wallace, Domenick            Rockaway Twp           25.70      26.71   2 
  5 Weathersby, Miles            Rockaway Boro          28.10      28.01   4 
  6 Strutt, Connor               Chatham                27.80      28.41   4 
  7 Kobylka, Scott               Rockaway Boro          32.10      28.43   6 
  8 Pincus, Logan                Mountain Lakes         30.37      28.91   5 
  9 Sonzogni, Cameron            Roxbury                29.26      28.96   5 
 10 Hernando, Justin             Mountain Lakes         30.59      29.53   6 
 11 Ong, Clarence                Roxbury                29.09      29.87   5 
 -- Wilson, Donovan (Dj)         Madison                27.90        DNS   4 
 
Event 35  Boys 13-15 200 Meter Dash Division 3
============================================================================
 Meet Record: + 24.18  6/9/07      Craig Kimbrough, Rockaway Twp               
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 jones, quincy                Jefferson              24.25      24.31   1 
  2 Makinde, Remi                Jefferson              24.78      25.84   1 
  3 Ramsey, Sharif               Hopatcong              25.60      26.33   1 
  4 Cheng, Alvin                 Chester                27.98      27.04   4 
  5 Gruben, Michael              Montville              27.30      27.24   3 
  6 Curry, Owen                  Chester                27.04      27.36   3 
  7 Savage, Itai                 Hopatcong              28.00      27.56   4 
  8 Hurley, Anthony              Montville              31.00      29.86   6 
 
Event 37  Boys 9-10 Shot Put Division 1
=========================================================================
 Meet Record: + 29-01.25  6/8/02      Cole Farrand, Rockaway Twp               
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Noble, Preston               Randolph            23-00.00   20-10.00  
  2 Lopez, Luca                  Randolph            17-03.75   20-09.50  
  3 Salapaka, Suhas              Mount Olive         18-11.00   18-10.75  
  4 Bailey, Troy                 Parsippany          17-09.00   18-00.00  
  5 Higgins, Declan              Mendham             16-03.00   17-02.00  
  6 Sement, Eren                 Mendham             15-09.00   16-05.75  
  7 Dietz, Simon                 Long Valley         15-09.00   16-04.00  
  8 Brickner, Bobby              Denville            14-03.00   16-03.00  
  9 Stegan, Nate                 Denville            15-04.00   15-08.00  
 10 Gregory, Nicholas            Parsippany          16-06.00   15-05.00  
 11 Davis, Jeremiah              Mount Olive         16-09.00   14-11.50  
 12 Jiang, Jeffrey               Long Valley         14-05.00   13-03.75  
 
Event 37  Boys 9-10 Shot Put Division 2
=========================================================================
 Meet Record: + 29-01.25  6/8/02      Cole Farrand, Rockaway Twp               
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Merson, CJ                   Madison             19-03.00   20-03.75  
  2 Gleason, Brendan             Rockaway Twp        19-05.00   19-07.00  
  3 Cagianio, Brian              Rockaway Twp        17-04.00   18-09.50  
  4 Rawla, Brady                 Roxbury             18-09.00   18-01.50  
  5 Carreno, Andrew              Madison             17-09.00   18-00.00  
  6 Reynoso, Brandon             Rockaway Boro       17-01.00   17-11.50  
  7 Kahn, Jason                  Mountain Lakes      17-11.00   17-11.25  
  8 Joshi, Manav                 Chatham             16-11.00   17-03.00  
  8 Pratt, Logan                 Rockaway Boro       15-10.00   17-03.00  
 10 Sprengel, Eric               Chatham             16-08.00   16-08.00  
 11 Hernando, Jordan             Mountain Lakes      18-03.00   16-04.00  
 -- Sonzogni, Brody              Roxbury             15-05.00        DNS  
 
Event 37  Boys 9-10 Shot Put Division 3
=========================================================================
 Meet Record: + 29-01.25  6/8/02      Cole Farrand, Rockaway Twp               
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Fara, Samuel                 Hopatcong           22-10.00   21-01.00  
  2 Hurley, Vinnie               Montville           18-09.00   16-06.50  
  3 DiBenedetto, Anthony         Montville           15-08.00   14-09.00  
  4 Szczepanski, Sam             Chester             12-06.00   14-08.50  
  5 Molner, Sean                 Dover               15-10.50   13-00.00  
 
Event 38  Boys 11-12 Shot Put Division 1
=========================================================================
 Meet Record: + 40-07.50  6/9/01      Arthur Pomiecinski, Randolph             
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cianfrocca, Jeffrey          Long Valley         28-07.00   28-03.00  
  2 Campbell, Kirk               Long Valley         25-11.00   27-02.00  
  3 Malkani, Alec                Randolph            25-10.75   26-09.50  
  4 Frattina, Nicholas           Mount Olive         28-10.00   26-09.00  
  5 Petruzziello, Steven         Randolph            26-03.25   26-07.75  
  6 Perrin, Merit                Mendham             27-06.00   25-05.75  
  7 Young, Maxwell               Mendham             26-07.00   25-01.50  
  8 Kopas, Andrew                Denville            24-04.00   24-03.00  
  9 Gioioso, Thomas              Denville            26-07.50   24-01.50  
 10 Taylor, Logan                Parsippany          24-03.00   23-08.50  
 11 Thuliin, Anthony             Mount Olive         23-09.00   23-05.00  
 12 Dneaster, Cole               Parsippany          23-01.00   22-11.00  
 
Event 38  Boys 11-12 Shot Put Division 2
=========================================================================
 Meet Record: + 40-07.50  6/9/01      Arthur Pomiecinski, Randolph             
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Yang, Kevin                  Chatham             27-02.00   28-06.50  
  2 Stockstill, Michael          Roxbury             26-03.00   28-05.50  
  3 Lalani, Adam                 Mountain Lakes      26-05.00   25-10.25  
  4 Foley, Jack                  Chatham             27-06.00   25-07.25  
  5 Skelly, Tyler                Rockaway Twp        26-01.00   24-11.00  
  6 Ferrone, James               Rockaway Twp        22-11.00   24-07.00  
  7 Dombrowski, Luke             Roxbury             25-02.50   24-02.50  
  8 Wilson, Anthony              Madison             26-00.00   23-09.50  
  9 Martinez, Sean               Rockaway Boro       23-05.00   22-07.00  
 10 Itani, Samir                 Mountain Lakes      24-06.00   21-07.50  
 11 Abate, Luca                  Rockaway Boro       24-09.00   21-00.00  
 
Event 38  Boys 11-12 Shot Put Division 3
=========================================================================
 Meet Record: + 40-07.50  6/9/01      Arthur Pomiecinski, Randolph             
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Post, Tommy                  Chester             35-06.00   31-06.00  
  2 Ursin, Dale                  Hopatcong           28-10.00   26-04.00  
  3 Hurley, Gianni               Montville           22-00.00   23-08.00  
  4 Lucey, Dennis                Montville           23-00.00   23-06.50  
  5 Houtz, Luke                  Chester             24-11.50   22-09.50  
  6 Darabaris, Cameron           Dover               20-06.00   20-06.00  
 -- Stewart, Jayon               Dover               25-05.50        DNS  
 -- Waal, Tyrone                 Hopatcong           25-03.00        DNS  
 
Event 39  Boys 13-15 Shot Put Division 1
=========================================================================
 Meet Record: + 48-11.50  1992        Mark Talmage, Hopatcong                  
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bradley, Joseph              Mendham             43-08.00   39-08.00  
  2 Bryan, Andrew                Mendham             38-01.00   38-11.75  
  3 Charles, Kris                Randolph            31-09.50   34-06.00  
  4 Shetzline, Ryan              Randolph            33-07.50   33-00.00  
  5 Olsen, Lars                  Long Valley         31-06.00   30-05.00  
  6 Taxiorchou, John             Long Valley         32-08.00   30-04.00  
  7 Allen, Brian                 Denville            29-00.00   30-03.00  
  8 Colantoni, Vincent           Parsippany          30-04.50   30-00.00  
  8 Darby, Elijah                Parsippany          31-00.00   30-00.00  
 10 Vialva, Kai                  Mount Olive         28-00.00   24-11.00  
 11 Peterson, Noah               Denville            23-04.25   22-01.00  
 12 Sammarco, Alexander          Mount Olive         22-07.00   20-08.00  
 
Event 39  Boys 13-15 Shot Put Division 2
=========================================================================
 Meet Record: + 48-11.50  1992        Mark Talmage, Hopatcong                  
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wong, Tyler                  Roxbury             36-08.00   36-09.50  
  2 Dennerlein, sam              Chatham             35-08.00   35-09.50  
  3 Green, Trevone               Rockaway Twp        36-05.00   35-01.00  
  4 Marrero, Christian           Roxbury             30-00.00   29-11.50  
  5 Ranganathan, Navin           Mountain Lakes      29-07.00   29-06.50  
  6 Singh, Rohan                 Mountain Lakes      30-05.00   28-03.75  
  7 Garcia, Steven               Chatham             27-08.00   26-06.00  
  8 Wagner, Cole                 Madison             20-02.50   18-03.00  
 -- Weathersby, Miles            Rockaway Boro       34-10.00        DNS  
 -- Grow, Hudson                 Rockaway Boro       28-04.00        DNS  
 -- Delgado, Carlos              Rockaway Twp        37-11.00        DNS  
 
Event 39  Boys 13-15 Shot Put Division 3
=========================================================================
 Meet Record: + 48-11.50  1992        Mark Talmage, Hopatcong                  
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Curry, Owen                  Chester             31-01.00   31-02.00  
  2 Casarico, Kyle               Montville           31-09.00   30-03.00  
  3 Costa, Andrew                Hopatcong           31-05.00    28-0.25  
  4 Huang, Ryan                  Montville           31-05.00   27-06.00  
  5 Palmer, Luis                 Hopatcong           28-07.00   26-07.00  
  6 Lucero, Eddy                 Dover               30-07.00   24-01.50  
  7 Amoresano, Chris             Chester             24-03.00   23-07.00  
 
Event 40  Boys 9-10 Long Jump Division 1
=========================================================================
 Meet Record: + 14-01.50  6/9/12      George St. Angelo, Hopatcong             
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jones, Micah                 Mount Olive         11-10.00   13-03.25  
  2 Wilkins, Luke                Randolph            11-03.00   11-11.50  
  3 Tomaino, Henry               Randolph            11-06.00   11-09.00  
  4 Carlo, Jake                  Mount Olive         11-03.00   11-06.75  
  5 Diaz, Anthony                Parsippany           9-03.50   11-06.25  
  6 Zeolla, Cade                 Long Valley         10-07.00   11-04.00  
  7 Brown, Jonathon              Long Valley         10-07.00   11-02.50  
  8 Fant, Noah                   Parsippany           9-06.00   10-08.00  
  9 King, KevinPeter             Mendham             10-05.00   10-06.00  
 10 Fitzsimmons, Keith           Denville            10-04.00   10-04.00  
 11 Skuraton, Joseph             Mendham              8-10.00    10-0.50  
 12 Forand, Matthew              Denville             9-06.00    9-10.50  
 
Event 40  Boys 9-10 Long Jump Division 2
=========================================================================
 Meet Record: + 14-01.50  6/9/12      George St. Angelo, Hopatcong             
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Yombor, Killian              Rockaway Twp        12-05.00   12-11.00  
  2 Donnelly, Ryan               Roxbury             12-03.50   12-06.00  
  3 Truesdale, Justice           Rockaway Boro       10-08.00   11-10.00  
  4 Morris, Cole                 Chatham             10-08.50   11-01.50  
  5 Salitsky, Brett              Roxbury             11-02.50   10-06.75  
  6 Sullivan, Scott              Madison             10-09.00   10-05.50  
  7 Kahn, Max                    Mountain Lakes       8-10.00   10-01.75  
  8 Robinson, Gabriel            Madison             10-06.00    9-06.00  
  9 Buckley, Jack                Mountain Lakes       9-11.50    9-05.50  
 10 Maluszczak, Evan             Rockaway Twp         9-10.50    7-08.50  
 
Event 40  Boys 9-10 Long Jump Division 3
=========================================================================
 Meet Record: + 14-01.50  6/9/12      George St. Angelo, Hopatcong             
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Webber, Ryan                 Chester             10-11.00   10-10.50  
  2 Rua, Julian                  Dover                9-06.00   10-07.00  
  3 Edwards, Harrison            Montville            9-10.50   10-01.75  
  4 Morris, Aiden                Jefferson           10-04.00    9-03.00  
  5 Wolf, Dylan                  Chester              8-11.00    8-11.50  
  6 Susnosky, Christopher        Montville            9-05.00    8-04.50  
 -- spatz, david                 Jefferson            8-01.00        DNS  
 -- Devia, Jayson                Dover               10-08.00        DNS  
 -- Pacheco, Ethan               Hopatcong            9-05.00        DNS  
 
Event 41  Boys 11-12 Long Jump Division 1
=========================================================================
 Meet Record: + 16-03  6/6/09      Greg Stickle, RAN                           
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Agymang, Sheldon             Parsippany          13-06.00    14-0.50  
  2 Tomaino, Joey                Randolph            14-04.00   13-07.00  
  3 Timoney, Gavin               Mendham             13-09.00   13-02.75  
  4 Oths, Michael                Mendham             13-00.00   12-11.00  
  5 Robinson, John               Denville            11-09.00   12-09.00  
  6 Zarro, Francis               Randolph            13-06.00   12-07.25  
  7 Tierney, Michael             Mount Olive         12-03.00   12-03.50  
  8 Walter, Justin               Mount Olive         11-09.00   12-03.00  
  9 Ostolaza, Dylan              Parsippany          13-01.50   12-02.50  
 10 Gough, Mason                 Long Valley         11-03.00   11-11.50  
 11 DeChiaro, Kurt               Long Valley         11-04.00   11-06.50  
 12 Lange, Gene                  Denville            11-09.00   11-03.25  
 
Event 41  Boys 11-12 Long Jump Division 2
=========================================================================
 Meet Record: + 16-03  6/6/09      Greg Stickle, RAN                           
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Joel, Ted                    Chatham             13-05.00   13-07.00  
  2 Nevistich, Aidan             Madison             13-08.00   13-02.50  
  3 Perez, Evan                  Rockaway Boro       12-04.00   13-01.00  
  4 Herraiz, Connor              Roxbury             12-01.00   12-11.00  
  5 Hayes, Adam                  Rockaway Twp        12-01.50   12-10.50  
  6 Abboud, James                Rockaway Twp        13-02.00   12-05.50  
  7 Sprengel, Ryan               Chatham             12-09.00   12-03.00  
  8 Naegelen, Come               Mountain Lakes      11-11.00   12-01.50  
  9 Rawla, Vinnie                Roxbury              11-0.25   11-07.00  
 10 Hart, Johnny                 Rockaway Boro       11-10.00   11-05.25  
 11 Clemo, Daniel                Mountain Lakes      11-06.00   11-05.00  
 12 Araya, Morgan                Madison             12-11.00    11-0.50  
 
Event 41  Boys 11-12 Long Jump Division 3
=========================================================================
 Meet Record: + 16-03  6/6/09      Greg Stickle, RAN                           
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Holmes, Cameron              Dover               14-10.50   14-07.00  
  2 Green, Mj                    Dover               12-11.50   13-09.00  
  3 Calabrese, Joel              Hopatcong           11-05.00   11-11.00  
  4 Dudasz, Gavin                Hopatcong           11-00.00   11-08.00  
  5 Houtz, Luke                  Chester             11-00.00   11-03.75  
  6 LaScala, Dominic             Montville           11-02.00   11-02.00  
  7 Glennon, Emmett              Montville           11-10.50   10-09.50  
 -- Castrignano, Matthew         Jefferson           12-05.00        DNS  
 -- wyble, justin                Jefferson            9-03.00        DNS  
 
Event 42  Boys 13-15 Long Jump Division 1
=========================================================================
 Meet Record: + 20-00  1992        Russell Buchmann, Denville                  
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Rubinetti, Gerry             Randolph            17-11.00   17-09.75  
  2 Kyle, Nasir                  Denville            16-10.50   17-09.00  
  3 Hughes, Sebastian            Long Valley         16-05.00   17-06.75  
  4 Colasuonno, Anthony          Parsippany          15-10.00   16-10.75  
  5 Kamp, Aidan                  Randolph            18-04.50    16-0.50  
  6 Carney, Tommy                Denville            13-04.00   15-02.25  
  7 McKay, Aaron                 Mount Olive         15-04.00   14-11.50  
  8 Le, Kevin                    Parsippany          14-05.00   14-09.75  
  9 Zosche, Reece                Mendham             14-00.00   13-11.00  
 10 Hayden, Matt                 Long Valley         13-08.00   13-03.25  
 11 Smith, Aiden                 Mount Olive         13-06.00   13-01.50  
 -- Finlay, Christian            Mendham             14-08.00        DNS  
 
Event 42  Boys 13-15 Long Jump Division 2
=========================================================================
 Meet Record: + 20-00  1992        Russell Buchmann, Denville                  
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Green, Trevone               Rockaway Twp        15-11.00   15-04.50  
  2 Chavez, Liam                 Mountain Lakes      14-11.00   15-01.50  
  3 Diaz, Caleb                  Rockaway Twp        14-09.00   14-01.50  
  4 Koy, Tyler                   Mountain Lakes      13-05.00   14-00.00  
  5 Rossi, Dan                   Rockaway Boro       14-04.00   13-10.50  
  6 Socolich, Damien             Rockaway Boro       13-05.00   13-07.50  
  7 Byrne, Timothy               Roxbury             12-09.00   13-00.00  
  8 Dutton, Sean                 Chatham             12-11.50   12-07.00  
  9 Schulz, Thomas               Roxbury             11-04.00    9-09.00  
 10 McEvoy, Timothy              Chatham             12-10.00    9-04.00  
 -- Stadler, Raphael             Madison             14-08.00        DNS  
 -- Johansen, Will               Madison             17-04.00        DNS  
 
Event 42  Boys 13-15 Long Jump Division 3
=========================================================================
 Meet Record: + 20-00  1992        Russell Buchmann, Denville                  
    Name                    Year Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Gruben, Michael              Montville           15-05.00   14-10.75  
  2 Falzarano, Chris             Chester             12-11.00    14-0.50  
  3 Glennon, Aidan               Montville           13-02.00   13-11.25  
  4 Goydan, William              Chester             13-05.00   13-02.00  
  5 Castro, Christian            Dover               10-09.50   11-01.00  
  6 Ursin, Andreas               Hopatcong           10-05.00  J11-01.00  
 -- Gonzalez, Freddie            Hopatcong           12-05.00        DNS  
 -- Francis, Tj                  Jefferson           16-04.00        DNS  
 -- jones, quincy                Jefferson           18-00.00        DNS