Licensed to MCCATS - Contractor License  HY-TEK's Meet Manager 6/19/17 11:21 AM
                Lakeland Championship Meet - 6/8/17 to 6/11/17                 
                                  Randolph HS                                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 9-10 800 Meter Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 2:32.98  6/9/12      Brian Daquan Hendrickson, Randolph        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Byers, Aidan              10 Randolph             2:38.00    2:37.84   1 
  2 Starr, Nate               10 Long Valley          2:56.27    2:56.49   1 
  3 Barnicle, Kenny           10 Mendham              3:04.70    3:01.35   1 
  4 Schoenherr, Ryan           9 Randolph             3:10.51    3:02.06   2 
  5 Wood, Maxwell              9 Mount Olive          2:59.00    3:02.27   1 
  6 Bogdonoff, Samuel         10 Mount Olive          2:59.90    3:04.74   1 
  7 Becher, Christopher       10 Parsippany           3:09.00    3:05.83   2 
  8 Bakas, Gabriel             9 Parsippany           3:06.03    3:06.73   1 
  9 McNair, Tobin              9 Mendham              3:05.80    3:12.27   1 
 10 Olsen, Teddy               9 Long Valley          3:08.27    3:12.34   1 
 11 Stevenson, Connor         10 Denville             3:21.78    3:32.71   2 
 12 Popkin, Andrew             9 Denville             3:30.44    3:38.85   2 
 
Event 1  Boys 9-10 800 Meter Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 2:32.98  6/9/12      Brian Daquan Hendrickson, Randolph        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Pelov, Alex               10 Montville            2:37.00    2:38.86   1 
  2 Dunham, Cole              10 Roxbury              2:46.00    2:46.25   1 
  3 Sontz, Cameron             9 Montville            2:45.00    2:47.21   1 
  4 Guarino, Luc              10 Madison              3:02.50    2:57.31   1 
  5 Stoeckmann, Kaleb         10 Madison              3:02.70    3:02.63   1 
  6 DeCicco, Dylan            10 Chatham              3:12.00    3:08.90   2 
  7 Barrett, John              9 Chatham              3:13.00    3:11.73   2 
  8 Larsen, Ludvig            10 Mountain Lakes       3:23.00    3:27.12   2 
  9 Vargese, Vineet           10 Roxbury              3:17.50    3:28.41   2 
 10 Lau, Tyler                10 Mountain Lakes       3:14.00    3:32.43   2 
 
Event 1  Boys 9-10 800 Meter Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 2:32.98  6/9/12      Brian Daquan Hendrickson, Randolph        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Young, Christian           9 Jefferson            2:52.00    2:47.04   1 
  2 Shih, Steven              10 Rockaway Twp         3:13.90    3:02.25   2 
  3 Bord, Nathan              10 Rockaway Twp         3:02.70    3:02.64   1 
  4 DePierro, vincenzo         9 Rockaway Boro        3:11.60    3:07.24   2 
  5 O'Sullivan, Ryan           9 Hopatcong            3:12.00    3:22.40   2 
  6 kling, charles            10 Rockaway Boro        3:18.60    3:28.45   2 
  7 Arn, Miles                10 Hopatcong            3:31.00    3:44.75   2 
 
Event 3  Boys 11-12 800 Meter Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 2:19.64  6/6/15      Thomas Carney IV, Denville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 King, KevinPeter          11 Mendham              2:41.34    2:33.81   1 
  2 Saienz, Santiago          12 Mount Olive          2:37.60    2:36.60   1 
  3 Brown, David              12 Long Valley          2:39.17    2:38.12   1 
  4 Wysocki, Connor           12 Randolph             2:37.76    2:40.25   1 
  5 Groner, Aiden             11 Randolph             2:40.29    2:41.19   1 
  6 Webb, Kenneth Russell     12 Denville             2:41.20    2:41.21   1 
  7 Villalobos, Michael       12 Denville             2:44.39    2:42.63   1 
  8 Carlo, Jake               11 Mount Olive          2:43.00    2:47.13   1 
  9 Pyznar, William           11 Mendham              2:52.65    2:48.32   2 
 10 DeChiaro, Kurt            12 Long Valley          2:48.00    2:53.06   1 
 11 Gonzalez, Raul            11 Parsippany           3:00.67    3:00.42   2 
 12 Fant, Noah                11 Parsippany           3:00.95    3:00.52   2 
 
Event 3  Boys 11-12 800 Meter Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 2:19.64  6/6/15      Thomas Carney IV, Denville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goydan, Thomas            12 Chester              2:43.84    2:37.26   1 
  2 Weiss, Jared              11 Roxbury              2:51.81    2:44.60   2 
  3 Peri, Jack                12 Chester              2:44.82    2:46.35   1 
  4 Kahn, Max                 11 Mountain Lakes       2:53.00    2:48.84   2 
  5 Guerrero, Johnathan       12 Chatham              2:43.00    2:51.29   1 
  6 Shenkman, Jake            12 Montville            2:48.00    2:52.47   1 
  7 Swords, Kyle              12 Montville            2:51.00    2:52.74   1 
  8 Kali, Elijah              11 Roxbury              2:56.00    2:54.89   2 
  9 Robinson, Gabriel         11 Madison              2:59.20    2:55.10   2 
 10 Maione, Billy             12 Mountain Lakes       2:53.69    2:55.56   2 
 11 Cincotta, Aj              11 Chatham              2:54.00    3:26.58   2 
 
Event 3  Boys 11-12 800 Meter Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 2:19.64  6/6/15      Thomas Carney IV, Denville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sztolberg, Sabastian      12 Rockaway Twp         2:49.00    2:43.89   1 
  2 Taylor, Liam              11 Hackettstown         3:00.60    2:51.24   2 
  3 Spillane, Tyler           12 Rockaway Twp         2:50.00    2:51.86   1 
  4 Bacigalupo, Andrew        12 Jefferson            2:48.00    2:52.59   1 
  5 Walter, Ryan              12 Rockaway Boro        2:53.10    2:58.79   2 
  6 Fara, Samuel              11 Hopatcong            3:05.00    3:02.42   2 
  7 Burke, Samson             11 Hackettstown         3:07.50    3:05.24   2 
  8 Igielski, Sebastian       11 Jefferson            3:00.00    3:07.03   2 
  9 Champagne, Charlie        11 Rockaway Boro        3:11.10    3:13.22   2 
 10 Kressman, James           12 Hopatcong            3:15.00    3:17.83   2 
 
Event 5  Boys 13-15 800 Meter Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 2:05.12  1991        Chris Seifert, Rockaway Boro              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Carney, Tommy             14 Denville             2:11.76    2:08.71   1 
  2 Donovan, Evan             15 Randolph             2:15.02    2:13.18   1 
  3 Stull, Dominick           14 Parsippany           2:20.00    2:15.87   1 
  4 Chmiel, Tyler             14 Mount Olive          2:28.00    2:20.32   1 
  5 Hernandez, Joel           15 Parsippany           2:25.45    2:22.87   1 
  6 Plancer-Murphy, Cieran    14 Mendham              2:29.10    2:23.11   2 
  7 Bryan, Andrew             15 Mendham              2:25.76    2:24.42   1 
  8 Korish, Maurice           14 Randolph             2:26.26    2:28.90   1 
  9 Kelson, Thomas            14 Denville             2:33.36    2:32.11   2 
 10 Penczak, Owen             14 Mount Olive          2:34.00    2:34.16   2 
 11 Gartelmann, Jesse         14 Long Valley          2:35.00    2:39.64   2 
 12 Cianfrocca, Jeffrey       13 Long Valley          2:40.00    2:45.75   2 
 
Event 5  Boys 13-15 800 Meter Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 2:05.12  1991        Chris Seifert, Rockaway Boro              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Hajel, Jeremy             15 Roxbury              2:17.38    2:17.00   1 
  2 Schulz, Thomas            14 Roxbury              2:18.12    2:19.91   1 
  3 Dutton, Sean              14 Chatham              2:24.00    2:22.89   1 
  4 Collins, Dennis           15 Madison              2:27.50    2:25.52   1 
  5 Cecco, Nick               14 Montville            2:26.00    2:27.15   1 
  6 Nevistich, Aiden          13 Madison              2:26.90    2:28.22   1 
  7 Cecco, John               14 Montville            2:27.00    2:28.70   1 
  8 Turner, Francis           14 Mountain Lakes       2:29.10    2:31.55   1 
  9 Grosso, Patrick           13 Chatham              2:40.00    2:34.27   2 
 10 Naegelen, Come            13 Mountain Lakes       2:19.06    2:34.51   1 
 11 Catrambone, Michael       14 Chester              2:29.45    2:35.14   2 
 12 Miller, Aiden             14 Chester              2:40.17    2:43.99   2 
 
Event 5  Boys 13-15 800 Meter Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 2:05.12  1991        Chris Seifert, Rockaway Boro              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wallace, Domenick         14 Rockaway Twp         2:20.00    2:14.92   1 
  2 Ursin, Andreas            15 Hopatcong            2:31.00    2:23.89   2 
  3 Becker, John              14 Jefferson            2:25.00    2:28.94   1 
  4 Forsythe, Zach            14 Rockaway Boro        2:35.10    2:35.72   2 
  5 Jagnandan, Ian            13 Hackettstown         2:37.40    2:37.56   2 
  6 Schweizer, Tyler          14 Rockaway Twp         2:40.00    2:44.66   2 
  7 Barrett, Tyler            13 Hopatcong            2:54.00    2:49.28   2 
  8 Concannon, Brian          13 Rockaway Boro        2:43.50    2:53.76   2 
  9 Heath, Jimmy              14 Hackettstown         2:56.00    2:55.40   2 
 10 Rua, David                13 Dover                3:03.00    2:57.72   2 
 11 Ramirez, Jubber           13 Dover                3:18.00    3:11.72   2 
 
Event 7  Boys 9-10 4x100 Meter Relay Division I
============================================================================
 Meet Record: + 58.88  2009        , Parsippany                                
                       M Workman, N Massillon, K Foxworth, J Okudah      
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mount Olive  'A'                                  1:03.00    1:01.51   1 
     1) Karram, Kevin 10                2) Dugan, Ryan 10                 
     3) Bullock, Justin 9               4) Watson, Joshua 10              
  2 Parsippany  'A'                                   1:01.93    1:02.07   1 
     1) Nigro, Joseph 9                 2) Lindsay, Rafael 10             
     3) Singh, Shashwat 9               4) Bailey, Troy 10                
  3 Randolph  'A'                                     1:04.34    1:03.99   1 
     1) Daboh, Josiah 10                2) Byers, Aidan 10                
     3) Tedesco, Jack 9                 4) Byers, Kennan 10               
  4 Long Valley  'A'                                  1:04.00    1:05.41   1 
     1) Zavad, Marsa 10                 2) Vieira, Johnny 10              
     3) Masterson, Kevin 9              4) Early, Ethan 10                
  5 Mendham  'A'                                      1:08.23    1:06.78   3 
     1) Skuraton, Maxwell 9             2) Higgins, Declan 10             
     3) Dellaratta, Max 10              4) Barnicle, Kenny 10             
  6 Denville  'A'                                     1:10.71    1:07.69   3 
     1) Stevenson, Connor 10            2) Allen, Jason 10                
     3) Palm, Daniel 10                 4) Brickner, Bobby 10             
 
Event 7  Boys 9-10 4x100 Meter Relay Division II
============================================================================
 Meet Record: + 58.88  2009        , Parsippany                                
                       M Workman, N Massillon, K Foxworth, J Okudah      
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Montville  'A'                                    1:03.30    1:02.46   1 
     1) Susnosky, Christopher 10        2) DiBenedetto, Anthony 10        
     3) Hurley, Vinnie 10               4) Edwards, Harrison 10           
  2 Chatham  'A'                                      1:05.00    1:04.75   2 
     1) Grundy, Kevin 9                 2) Barrett, John 9                
     3) Gorman, Tommy 10                4) Morris, Cole 10                
  3 Madison  'A'                                      1:04.50    1:05.08   2 
     1) Sullivan, Scott 10              2) Carreno, Andrew 10             
     3) Medunick, Asher 10              4) Stoeckmann, Kaleb 10           
     5) Keane, Nolan 10                 6) Guarino, Luc 10                
  4 Roxbury  'A'                                      1:06.30    1:07.68   2 
     1) Dunham, Cole 10                 2) Picone, Leonardo 10            
     3) Ramos, Sivert 9                 4) Sonzogni, Brody 10             
  5 Chester  'A'                                      1:06.07    1:08.83   2 
     1) Mihocko, Tristan 10             2) Malangone, Zachary 9           
     3) Wolf, Dylan 10                  4) Eisenhardt, Luke 9             
  6 Mountain Lakes  'A'                               1:03.00    1:09.11   1 
     1) Koy, Brody 10                   2) Sheth, Rohan 10                
     3) Mei, Evan 10                    4) Lau, Tyler 10                  
 
Event 7  Boys 9-10 4x100 Meter Relay Division III
============================================================================
 Meet Record: + 58.88  2009        , Parsippany                                
                       M Workman, N Massillon, K Foxworth, J Okudah      
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Rockaway Twp  'A'                                 1:06.80    1:05.36   2 
     1) Baranello, Matthew 10           2) Shih, Steven 10                
     3) Frank, Brody 10                 4) Caggianio, Brian 10            
  2 Rockaway Boro  'A'                                1:04.71    1:07.97   2 
     1) Walker, James 10                2) walter, chris 10               
     3) redwood, justin 10              4) Truesdale, Justice 10          
  3 Hopatcong  'A'                                    1:14.00    1:08.25   3 
     1) Arn, Miles 10                   2) Barrett, Lucas 10              
     3) O'Sullivan, Ryan 9              4) Ramsey, Jayden 9               
  4 Jefferson  'A'                                    1:09.00    1:08.78   3 
     1) Didyk, Anthony 10               2) Zabriski, Brent 9              
     3) Young, Christian 9              4) King, Phoenix 9                
 
Event 9  Boys 11-12 4x100 Meter Relay Division I
============================================================================
 Meet Record: + 53.65  6/6/15      Randolph, Randolph                          
                       R Dong, M Wigdor, D Turner, C Keaney              
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Randolph  'A'                                       57.14      56.94   1 
     1) Melo, Andre 12                  2) Wilfong, Jesse 12              
     3) Cantada, Cristian 12            4) Denizard, Sebastien 12         
  2 Parsippany  'A'                                     58.24      57.16   1 
     1) Washington, Simeon 12           2) Gregory, Nicholas 11           
     3) Diaz, Anthony 11                4) Agymang, Sheldon 12            
  3 Mendham  'A'                                        59.38      57.79   1 
     1) King, KevinPeter 11             2) Pyznar, William 11             
     3) Ingber, Hayden 12               4) Boesgaard, Robert 12           
  4 Mount Olive  'A'                                    58.20      57.90   1 
     1) Carlo, Jake 11                  2) Francis, Jaiden 11             
     3) Williams, Joseph 11             4) Jones, Micah 11                
  5 Denville  'A'                                       58.84      57.98   1 
     1) Tran, Douglas 12                2) Lange, Gene 12                 
     3) Diienno, Brendan 12             4) Villalobos, Michael 12         
  6 Long Valley  'A'                                    59.80    1:00.23   2 
     1) DeChiaro, Kurt 12               2) Brown, David 12                
     3) Hagens, Ralph 12                4) Gough, Mason 12                
 
Event 9  Boys 11-12 4x100 Meter Relay Division II
============================================================================
 Meet Record: + 53.65  6/6/15      Randolph, Randolph                          
                       R Dong, M Wigdor, D Turner, C Keaney              
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Chatham  'A'                                      1:01.00    1:00.00   2 
     1) D'Costa, Luc 12                 2) Guerrero, Johnathan 12         
     3) Valenzuela, Leo 12              4) DeVarenne, Ryan 12             
  2 Roxbury  'A'                                      1:00.08    1:01.60   2 
     1) Campiglia, Dean 12              2) Donnelly, Ryan 11              
     3) Kali, Elijah 11                 4) Morales, Brandon 11            
  3 Montville  'A'                                    1:02.00    1:02.11   2 
     1) Iaci, Max 12                    2) Webb, Jarvis Jr. 11            
     3) Wang, Tyler 12                  4) Casarico, J.T. 12              
  4 Madison  'A'                                      1:02.80    1:04.07   2 
     1) Araya, Morgan 12                2) Artigliere, David 12           
     3) Kennedy, Connor 12              4) Cheu, Kellen 11                
  5 Chester  'A'                                      1:04.70    1:04.47   3 
     1) Goydan, Thomas 12               2) Shieh, Shelton 12              
     3) Lasusa, Thad 11                 4) Peri, Jack 12                  
  6 Mountain Lakes  'A'                               1:03.00    1:05.08   3 
     1) Hernando, Jordan 11             2) Chandnani, Chirag 12           
     3) Lee, Ryan 11                    4) Buckley, Jack 11               
 
Event 9  Boys 11-12 4x100 Meter Relay Division III
============================================================================
 Meet Record: + 53.65  6/6/15      Randolph, Randolph                          
                       R Dong, M Wigdor, D Turner, C Keaney              
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Rockaway Twp  'A'                                   59.70      59.89   1 
     1) Macchia, Jackson 12             2) Spillane, Tyler 12             
     3) Yombor, Killian 11              4) Abboud, James 12               
  2 Rockaway Boro  'A'                                1:04.43    1:04.70   3 
     1) Chavez, Roger 11                2) centi, Michael 12              
     3) Walter, Ryan 12                 4) Perez, Evan 16                 
 
Event 11  Boys 13-15 4x100 Meter Relay Division I
============================================================================
 Meet Record: + 47.92  6/7/08      , Mendham                                   
                       C Barry, B Ricciardi, G Gorman, K Kenny           
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Randolph  'A'                                       48.33      47.33+  1 
     1) Turner, David 14                2) Rice, Darren 14                
     3) Kehayas, James 14               4) Keaney, Christopher 14         
  2 Mount Olive  'A'                                    48.73      48.66   1 
     1) Thulin, Anthony 13              2) Maya, Gabriel 13               
     3) Agodomou, Yacine 14             4) Kuback, Brandon 15             
  3 Parsippany  'A'                                     50.56      49.13   1 
     1) Joyner, Tristan 15              2) Ari, Tarun 14                  
     3) Figuorea, Aiden 14              4) Pedada, Adarsa 14              
  4 Long Valley  'A'                                    52.70      50.94   2 
     1) Hunt, Kyle 14                   2) Ebert, John 15                 
     3) Damore, Chris 14                4) Hughes, Sebastian 15           
  5 Mendham  'A'                                        54.13      53.60   3 
     1) Bryan, Andrew 15                2) Colucci, Sam 15                
     3) Pendergrast, Rob 14             4) Plancer-Murphy, Cieran 14      
 
Event 11  Boys 13-15 4x100 Meter Relay Division II
============================================================================
 Meet Record: + 47.92  6/7/08      , Mendham                                   
                       C Barry, B Ricciardi, G Gorman, K Kenny           
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Chester  'A'                                        48.26      48.35   1 
     1) Bouret, Victor 15               2) Post, Tommy 13                 
     3) Cheng, Alvin 14                 4) Post, Nathan 14                
  2 Chatham  'A'                                        53.00      52.39   2 
     1) Hofheinz, Stephen 13            2) untalan, marc jeremiah 13      
     3) Yang, Kevin 13                  4) Arias, Brendan 14              
  3 Madison  'A'                                        55.21      53.87   3 
     1) Hagerstrom, William 14          2) Barnes, Jayden 15              
     3) Filippone, Dean 14              4) Sales, Matthew 15              
  4 Montville  'A'                                      53.31      54.05   2 
     1) Kanna, Charan 14                2) Fragomeni, Pj 13               
     3) Hurley, Anthony 14              4) Gruben, Michael 14             
  5 Roxbury  'A'                                        53.45      54.14   2 
     1) Shultz, Nathan 15               2) Schulz, Thomas 14              
     3) Sonzogni, Cameron 14            4) McDonald, Ben 14               
  6 Mountain Lakes  'A'                                 54.60      55.56   3 
     1) Hernando, Justin 14             2) Itani, Samir 13                
     3) Turner, Francis 14              4) Marinaccio, Jeremy 14          
 
Event 11  Boys 13-15 4x100 Meter Relay Division III
============================================================================
 Meet Record: + 47.92  6/7/08      , Mendham                                   
                       C Barry, B Ricciardi, G Gorman, K Kenny           
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Rockaway Twp  'A'                                   50.10      49.99   1 
     1) Akcay, Diego 13                 2) Diaz, Caleb 15                 
     3) Grayson, Liam 15                4) Wallace, Domenick 14           
  2 Dover  'A'                                          58.30      55.61   3 
     1) Holmes, Cameron 13              2) Stewart, Jayon 13              
     3) Rua, David 13                   4) Castro, Christian 14           
  3 Rockaway Boro  'A'                                  53.23      57.23   2 
     1) Hart, Johnny 13                 2) Forsythe, Zach 14              
     3) Concannon, Brian 13             4) Ackerman, Jared 15             
  4 Hackettstown  'A'                                   52.17      57.61   2 
     1) Balser, Matt 13                 2) Bragg, Jamie 15                
     3) Heath, Jimmy 14                 4) Dickerson, Joshua 14           
  5 Hopatcong  'A'                                    1:00.00      59.19   3 
     1) Barrett, Tyler 13               2) Lauch, Connor 13               
     3) Rawle, Nicholas 13              4) Ursin, Andreas 15              
 
Event 13  Boys 9-10 100 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 14.11  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Vieira, Johnny            10 Long Valley            14.80      15.03   1 
  2 Bullock, Justin            9 Mount Olive            15.50      15.11   3 
  3 Nigro, Joseph              9 Parsippany             15.01      15.19   2 
  4 Watson, Joshua            10 Mount Olive            15.00      15.21   2 
  5 Zavad, Marsa              10 Long Valley            15.60      15.29   3 
  6 Lindsay, Rafael           10 Parsippany             15.07      15.46   2 
  7 Brickner, Bobby           10 Denville               15.08      15.50   2 
  8 Daboh, Josiah             10 Randolph               15.90      15.78   3 
  9 Grannum, Joshua            9 Randolph               16.26      16.42   4 
 10 Vollmuth, Aidan           10 Mendham                17.00      16.68   6 
 11 Parrinello, Cameron       10 Mendham                14.30      17.43   1 
 12 Allen, Jason              10 Denville               16.20      17.46   4 
 
Event 13  Boys 9-10 100 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 14.11  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Edwards, Harrison         10 Montville              14.30      14.68   1 
  2 Grundy, Kevin              9 Chatham                13.25      14.83   1 
  3 Sullivan, Scott           10 Madison                14.70      14.86   1 
  4 Carreno, Andrew           10 Madison                15.20      15.28   3 
  5 Susnosky, Christopher     10 Montville              16.00      15.99   3 
  6 Eisenhardt, Luke           9 Chester                15.97      16.44   3 
  7 Koy, Brody                10 Mountain Lakes         16.59      16.46   5 
  8 Gorman, Tommy             10 Chatham                16.50      16.49   5 
  9 Sheth, Rohan              10 Mountain Lakes         17.08      16.60   6 
 10 Wolf, Dylan               10 Chester                16.63      16.72   5 
 11 Sonzogni, Brody           10 Roxbury                16.36      16.73   4 
 12 Picone, Leonardo          10 Roxbury                16.69      17.64   5 
 
Event 13  Boys 9-10 100 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 14.11  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lazaro, Anthony           10 Dover                  15.10      15.30   2 
  2 Truesdale, Justice        10 Rockaway Boro          14.50      15.32   1 
  3 Macklin, Tristian          9 Dover                  16.00      15.84   4 
  4 King, Phoenix              9 Jefferson              15.00      15.88   2 
  5 Caggianio, Brian          10 Rockaway Twp           16.10      16.29   4 
  6 walter, chris             10 Rockaway Boro          16.40      16.56   4 
  7 Ramsey, Jayden             9 Hopatcong              16.90      16.84   5 
  8 Barrett, Lucas            10 Hopatcong              17.00      16.93   6 
  9 Morgenstond, Evan          9 Rockaway Twp           17.00      17.03   5 
 10 Didyk, Anthony            10 Jefferson              18.40      19.06   6 
 
Event 15  Boys 11-12 100 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 13.02  6/10/06     Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Boesgaard, Robert         12 Mendham                13.15      13.08   1 
  2 Denizard, Sebastien       12 Randolph               13.40      13.40   1 
  3 Agymang, Sheldon          12 Parsippany             13.49      13.71   1 
  4 Williams, Joseph          11 Mount Olive            14.00      13.84   1 
  5 Washington, Simeon        12 Parsippany             14.55      14.36   2 
  6 Cantada, Cristian         12 Randolph               14.72      14.55   3 
  7 DeCristofaro, Adam        11 Mount Olive            15.00      14.94   3 
  8 Ingber, Hayden            12 Mendham                15.19      15.09   4 
  9 Lange, Gene               12 Denville               14.50      15.14   2 
 10 Diienno, Brendan          12 Denville               15.40      15.46   4 
 11 Gough, Mason              12 Long Valley            15.10      15.65   3 
 
Event 15  Boys 11-12 100 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 13.02  6/10/06     Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Morales, Brandon          11 Roxbury                13.81      13.73   1 
  2 DeVarenne, Ryan           12 Chatham                14.70      14.71   2 
  3 Donnelly, Ryan            11 Roxbury                14.80      14.96   3 
  4 Wang, Tyler               12 Montville              14.50      15.25   2 
  5 Guerrero, Johnathan       12 Chatham                15.30      15.31   4 
  6 Araya, Morgan             12 Madison                15.90      15.90   5 
  7 Hernando, Jordan          11 Mountain Lakes         15.25      16.00   4 
  8 Cheu, Kellen              11 Madison                15.50      16.24   5 
  9 Buckley, Jack             11 Mountain Lakes         15.75      16.25   5 
 10 Szczepanski, Sam          11 Chester                17.16      16.91   6 
 11 Webb, Jarvis Jr.          11 Montville              16.50      17.07   5 
 12 Lasusa, Thad              11 Chester                16.95      17.37   6 
 
Event 15  Boys 11-12 100 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 13.02  6/10/06     Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Valdez, Jayvin            11 Dover                  14.00      14.54   1 
  2 Abboud, James             12 Rockaway Twp           14.10      14.63   2 
  3 Cenophat, Phillip         12 Hackettstown           15.50      15.17   5 
  4 Perez, Evan               16 Rockaway Boro          15.10      15.31   4 
  5 Kratzel, Michael          12 Jefferson              14.60      15.42   2 
  6 Macchia, Jackson          12 Rockaway Twp           15.20      15.55   4 
  7 Wurster, Alex             11 Jefferson              15.10      15.77   3 
  8 Chavez, Roger             11 Rockaway Boro          15.70      16.06   5 
  9 Rua, Julian               11 Dover                  17.20      16.75   6 
 
Event 17  Boys 13-15 100 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 11.69  6/7/08      Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kuback, Brandon           15 Mount Olive            11.80      11.91   1 
  3 Turner, David             14 Randolph               11.97      12.27   1 
  4 Allen, Brian              14 Denville               12.20      12.28   2 
  5 Keaney, Christopher       14 Randolph               11.98      12.31   1 
  5 Hughes, Sebastian         15 Long Valley            12.54      12.31   3 
  8 Figuorea, Aiden           14 Parsippany             12.34      12.40   2 
 10 Ebert, John               15 Long Valley            12.40      12.63   2 
 11 Kevin, Dolan              13 Denville               12.50      12.78   2 
 14 Maya, Gabriel             13 Mount Olive            12.90      13.16   3 
 15 Pedada, Adarsa            14 Parsippany             12.50      13.17   2 
 18 Pendergrast, Rob          14 Mendham                13.14      13.51   3 
 32 Colucci, Sam              15 Mendham                13.62      14.47   5 
 
Event 17  Boys 13-15 100 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 11.69  6/7/08      Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  7 Post, Tommy               13 Chester                11.99      12.36   1 
  9 Post, Nathan              14 Chester                11.99      12.45   1 
 12 Gruben, Michael           14 Montville              12.40      12.81   2 
 13 Arias, Brendan            14 Chatham                13.10      12.98   3 
 16 Hagerstrom, William       14 Madison                13.20      13.35   4 
 19 Hofheinz, Stephen         13 Chatham                13.30      13.55   4 
 20 McDonald, Ben             14 Roxbury                13.90      13.69   5 
 21 Hernando, Justin          14 Mountain Lakes         13.20      13.72   4 
 22 Barnes, Jayden            15 Madison                13.60      13.77   5 
 24 Kanna, Charan             14 Montville              13.50      13.85   5 
 27 Shultz, Nathan            15 Roxbury                13.84      14.10   5 
 30 Itani, Samir              13 Mountain Lakes         14.40      14.25   6 
 
Event 17  Boys 13-15 100 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 11.69  6/7/08      Kieran Kenny, Mendham                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  2 Diaz, Caleb               15 Rockaway Twp           11.87      11.96   1 
 17 Castro, Christian         14 Dover                  13.00      13.47   3 
 22 Holmes, Cameron           13 Dover                  13.10      13.77   3 
 24 Ackerman, Jared           15 Rockaway Boro          13.50      13.85   4 
 26 Han, Kevin                15 Jefferson              13.80      13.99   5 
 28 Salazar, Jared            14 Hackettstown           13.40      14.17   4 
 29 Bragg, Jamie              15 Hackettstown           14.10      14.22   6 
 31 Castrignano, Matthew      13 Jefferson              13.50      14.31   4 
 33 Lauch, Connor             13 Hopatcong              14.80      15.20   6 
 34 Hart, Johnny              13 Rockaway Boro          14.50      15.48   6 
 35 Rawle, Nicholas           13 Hopatcong              15.60      15.53   6 
 
Event 19  Boys 9-10 1 Mile Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 5:27.77  6/8/02      Andrew Bednarsky, Chester                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Byers, Aidan              10 Randolph             5:55.03    5:48.99   1 
  2 Hammond, Braden           10 Mount Olive          6:27.10    6:36.23   1 
  3 Wood, Maxwell              9 Mount Olive          6:58.10    6:46.93   1 
  4 Barnicle, Kenny           10 Mendham              6:29.55    6:50.22   1 
  5 Metz, Brian               10 Parsippany           6:56.00    6:51.87   1 
  6 Starr, Nate               10 Long Valley          6:47.28    6:57.91   1 
  7 Murugappan, Raam          10 Randolph             7:05.52    6:57.94   2 
  8 Olsen, Teddy               9 Long Valley          6:49.11    7:14.86   1 
  9 Becher, Christopher       10 Parsippany           7:12.00    7:14.94   2 
 10 Kontely, Ryan             10 Mendham              7:28.21    7:31.07   2 
 11 Petreska, Maksim          10 Denville             7:50.02    7:40.38   2 
 12 Popkin, Andrew             9 Denville             7:46.84    8:01.54   2 
 
Event 19  Boys 9-10 1 Mile Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 5:27.77  6/8/02      Andrew Bednarsky, Chester                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dunham, Cole              10 Roxbury              6:01.12    5:53.91   1 
  2 Pelov, Alex               10 Montville            5:55.00    6:00.76   1 
  3 Sontz, Cameron             9 Montville            5:57.00    6:04.23   1 
  4 Doehner, James             9 Madison              6:31.40    6:23.01   1 
  5 Britton, Jake             10 Chatham              6:42.00    7:04.34   1 
  6 Wagner, Ethan              9 Chatham              7:19.00    7:11.93   2 
  7 Mei, Evan                 10 Mountain Lakes       6:44.80    7:30.59   1 
  8 Malangone, Zachary         9 Chester              7:09.89    7:30.90   2 
  9 Larsen, Ludvig            10 Mountain Lakes       7:40.00    7:32.80   2 
 10 Fedorov, Dima              9 Chester              7:54.13    7:44.85   2 
 
Event 19  Boys 9-10 1 Mile Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 5:27.77  6/8/02      Andrew Bednarsky, Chester                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Young, Christian           9 Jefferson            6:19.00    6:14.27   1 
  2 Bord, Nathan              10 Rockaway Twp         6:43.00    6:40.78   1 
  3 DePierro, vincenzo         9 Rockaway Boro        7:00.00    7:04.68   2 
  4 Lazaro, Anthony           10 Dover                7:30.00    7:18.26   2 
  5 O'Sullivan, Ryan           9 Hopatcong            7:25.00    7:19.23   2 
  6 Alexander, Eric           10 Rockaway Twp         7:21.70    7:24.10   2 
  7 kling, charles            10 Rockaway Boro        7:28.00    7:33.70   2 
  8 Arn, Miles                10 Hopatcong            7:28.00    8:37.17   2 
 
Event 21  Boys 11-12 1 Mile Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.22  1991        Bill Engel, Mount Olive                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Saienz, Santiago          12 Mount Olive          5:44.00    5:39.83   1 
  2 Brown, David              12 Long Valley          5:52.09    5:43.84   1 
  3 Rich, Bryan               11 Randolph             6:02.31    5:51.83   1 
  4 Webb, Kenneth Russell     12 Denville             6:16.14    5:57.29   1 
  5 Wysocki, Connor           12 Randolph             5:57.17    6:00.78   1 
  6 Zeolla, Cade              11 Long Valley          6:19.68    6:01.05   1 
  7 King, KevinPeter          11 Mendham              6:07.22    6:06.14   1 
  8 Sement, Eren              11 Mendham              5:54.44    6:08.11   1 
  9 Carlo, Jake               11 Mount Olive          6:09.00    6:20.90   1 
 10 Robinson, John            12 Denville             6:43.52    6:41.55   2 
 11 Fant, Noah                11 Parsippany           6:34.00    6:45.11   2 
 12 Gonzalez, Raul            11 Parsippany           6:42.02    6:49.29   2 
 
Event 21  Boys 11-12 1 Mile Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.22  1991        Bill Engel, Mount Olive                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Weiss, Jared              11 Roxbury              6:34.00    6:01.84   2 
  2 Shieh, Shelton            12 Chester              6:07.00    6:04.43   1 
  3 Swords, Kyle              12 Montville            6:05.00    6:10.38   1 
  4 Kahn, Max                 11 Mountain Lakes       6:17.10    6:22.04   1 
  5 Shenkman, Jake            12 Montville            6:38.00    6:26.13   2 
  6 Natale, Patrick           12 Madison              6:27.00    6:26.53   1 
  7 Kali, Elijah              11 Roxbury              6:47.00    6:37.51   2 
  8 Valenzuela, Leo           12 Chatham              6:40.00    6:37.60   2 
  9 Orr, Aidan                12 Chatham              6:23.00    6:47.45   1 
 10 Robinson, Gabriel         11 Madison              6:48.70    6:52.82   2 
 11 Bose, Olin                12 Mountain Lakes       6:54.10    7:01.62   2 
 
Event 21  Boys 11-12 1 Mile Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.22  1991        Bill Engel, Mount Olive                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sztolberg, Sabastian      12 Rockaway Twp         6:04.90    5:56.53   1 
  2 Andreazza, Shaun          11 Rockaway Twp         6:44.20    6:13.22   2 
  3 Taylor, Liam              11 Hackettstown         6:36.80    6:14.00   2 
  4 Dudasz, Gavin             12 Hopatcong            6:10.00    6:32.13   1 
  5 Molner, Sean              11 Dover                7:26.00    6:44.18   2 
  6 Igielski, Sebastian       11 Jefferson            6:55.00    6:49.02   2 
  7 Pass, Kyle                12 Hackettstown         7:25.00    6:59.01   2 
  8 Carrion, Mark             12 Jefferson            6:50.00    7:01.23   2 
  9 Champagne, Charlie        11 Rockaway Boro        7:12.00    7:23.87   2 
 10 Walter, Ryan              12 Rockaway Boro        6:50.00    7:30.04   2 
 
Event 23  Boys 13-15 1 Mile Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 4:47.42  6/6/15      Jack Stanley, Mendham                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Carney, Tommy             14 Denville             4:58.08    5:06.55   1 
  2 Donovan, Evan             15 Randolph             5:15.43    5:08.99   1 
  3 Romero, Dominic           15 Parsippany           5:27.26    5:22.20   1 
  4 Chmiel, Tyler             14 Mount Olive          5:42.00    5:24.48   1 
  5 Smith, Aiden              14 Mount Olive          5:49.10    5:27.92   2 
  6 DeLucia, Vincent          14 Parsippany           5:22.65    5:31.54   1 
  7 Kelson, Thomas            14 Denville             5:45.36    5:43.96   1 
  8 Korish, Maurice           14 Randolph             5:55.90    5:47.31   2 
  9 Gangemi, Thomas           14 Mendham              5:59.73    5:47.96   2 
 10 Kelly, Patrick            14 Long Valley          6:25.00    5:54.40   2 
 11 Stroup, Tyler             14 Mendham              6:26.77    6:19.58   2 
 12 DeChiaro, Nick            14 Long Valley          6:10.00    6:42.34   2 
 
Event 23  Boys 13-15 1 Mile Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 4:47.42  6/6/15      Jack Stanley, Mendham                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wood, Henry               14 Chatham              4:59.00    4:53.76   1 
  2 Bouret, Victor            15 Chester              5:02.22    5:02.62   1 
  3 Schulz, Thomas            14 Roxbury              5:08.31    5:13.82   1 
  4 Nevistich, Aiden          13 Madison              5:21.60    5:20.23   1 
  5 Hajel, Nathaniel          15 Roxbury              5:40.38    5:20.85   1 
  6 Schuszler, Luke           15 Madison              5:30.50    5:26.62   1 
  7 George, Robert            13 Montville            5:39.00    5:32.79   1 
  8 Cecco, John               14 Montville            5:35.00    5:33.53   1 
  9 Naegelen, Come            13 Mountain Lakes       5:30.05    5:33.76   1 
 10 Szczepanski, Jack         13 Chester              5:41.33    5:46.92   1 
 11 Marinaccio, Jeremy        14 Mountain Lakes       5:49.09    6:07.41   2 
 12 Dinnhaupt, Max            14 Chatham              6:32.00    6:24.97   2 
 
Event 23  Boys 13-15 1 Mile Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 4:47.42  6/6/15      Jack Stanley, Mendham                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Grayson, Liam             15 Rockaway Twp         5:00.00    4:56.50   1 
  2 Ursin, Andreas            15 Hopatcong            5:52.00    5:35.55   2 
  3 Jagnandan, Ian            13 Hackettstown         5:55.00    5:48.45   2 
  4 Stefans, Dylan            15 Jefferson            5:48.00    5:51.96   2 
  5 Brennan, Mark             13 Rockaway Twp         6:02.00    5:54.22   2 
  6 Bubniak, Thomas           13 Jefferson            6:09.00    5:58.02   2 
  7 Castro, Christian         14 Dover                6:05.00    5:58.58   2 
  8 Forsythe, Zach            14 Rockaway Boro        5:58.10    6:11.78   2 
  9 Benbow, Dylan             13 Hackettstown         6:36.40    6:41.05   2 
 10 Martinez, Conner          12 Rockaway Boro        6:23.10    6:49.74   2 
 11 Barrett, Tyler            13 Hopatcong            6:20.00    6:58.80   2 
 
Event 25  Boys 9-10 400 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.22  1995        John Hesse, Parsippany                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Byers, Kennan             10 Randolph             1:08.97    1:09.92   1 
  2 Bullock, Justin            9 Mount Olive          1:17.70    1:14.13   1 
  3 Early, Ethan              10 Long Valley          1:18.40    1:15.59   1 
  4 Dellaratta, Max           10 Mendham              1:23.38    1:17.78   4 
  5 Palm, Daniel              10 Denville             1:22.05    1:19.69   3 
  6 Singh, Shashwat            9 Parsippany           1:22.36    1:19.96   3 
  7 Bogdonoff, Samuel         10 Mount Olive          1:17.20    1:20.35   1 
  8 Rainforth, Bryan          10 Long Valley          1:21.10    1:20.62   2 
  9 Bakas, Gabriel             9 Parsippany           1:23.98    1:22.81   4 
 10 Grannum, Joshua            9 Randolph             1:21.12    1:22.95   2 
 11 McNair, Tobin              9 Mendham              1:25.25    1:27.43   5 
 12 Stevenson, Connor         10 Denville             1:27.32    1:34.74   5 
 
Event 25  Boys 9-10 400 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.22  1995        John Hesse, Parsippany                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Morris, Cole              10 Chatham              1:20.00    1:17.28   2 
  2 Ramos, Sivert              9 Roxbury              1:19.30    1:19.69   1 
  3 Medunick, Asher           10 Madison              1:20.70    1:19.79   2 
  4 Faherty, Liam              9 Montville            1:22.00    1:21.76   3 
  5 DiBenedetto, Anthony      10 Montville            1:20.00    1:23.51   2 
  6 Keane, Nolan              10 Madison              1:22.00    1:25.08   2 
  7 Eisenhardt, Luke           9 Chester              1:24.94    1:26.65   4 
  8 Lau, Tyler                10 Mountain Lakes       1:25.00    1:29.74   4 
  9 Picone, Leonardo          10 Roxbury              1:28.75    1:31.38   5 
 10 Santiago, James           10 Mountain Lakes       1:28.00    1:36.84   5 
 
Event 25  Boys 9-10 400 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.22  1995        John Hesse, Parsippany                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Truesdale, Justice        10 Rockaway Boro        1:15.80    1:15.01   1 
  2 Shih, Steven              10 Rockaway Twp         1:24.50    1:20.80   4 
  3 Frank, Brody              10 Rockaway Twp         1:24.80    1:21.13   4 
  4 Castro, Anthony           10 Dover                1:23.00    1:22.50   3 
  5 Walker, James             10 Rockaway Boro        1:22.50    1:29.08   3 
  6 Benson, Anthony           10 Hopatcong            1:35.00    1:30.55   5 
  7 Iadarola, Patrick          9 Hopatcong            1:39.00    1:38.61   5 
 
Event 27  Boys 11-12 400 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.57  6/6/15      Domenick Wallace, Rockaway Twp            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Villalobos, Michael       12 Denville             1:08.28    1:07.34   1 
  2 Washington, Simeon        12 Parsippany           1:07.81    1:07.41   1 
  3 Jones, Micah              11 Mount Olive          1:07.50    1:08.71   1 
  4 Francis, Jaiden           11 Mount Olive          1:13.00    1:10.22   2 
  5 Hagens, Ralph             12 Long Valley          1:15.80    1:11.51   3 
  6 Wilfong, Jesse            12 Randolph             1:10.17    1:11.67   1 
  7 Melo, Andre               12 Randolph             1:12.28    1:12.00   1 
  8 Lange, Gene               12 Denville             1:12.70    1:12.96   2 
  9 Sement, Eren              11 Mendham              1:18.79    1:15.59   3 
 10 DeChiaro, Kurt            12 Long Valley                     1:16.22   4 
 11 Pyznar, William           11 Mendham              1:14.33    1:16.76   2 
 12 Diaz, Anthony             11 Parsippany           1:21.68    1:25.98   5 
 
Event 27  Boys 11-12 400 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.57  6/6/15      Domenick Wallace, Rockaway Twp            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Casarico, J.T.            12 Montville            1:10.00    1:09.94   1 
  2 Weah, Nick                12 Roxbury              1:15.44    1:12.14   3 
  3 Goydan, Thomas            12 Chester              1:15.82    1:12.49   3 
  4 Peri, Jack                12 Chester              1:12.37    1:13.51   2 
  5 Araya, Morgan             12 Madison              1:13.50    1:14.10   2 
  6 Iaci, Max                 12 Montville            1:20.00    1:15.29   4 
  7 Donnelly, Ryan            11 Roxbury              1:17.11    1:16.61   3 
  8 Maione, Billy             12 Mountain Lakes       1:24.33    1:17.23   5 
  9 Cincotta, Aj              11 Chatham              1:19.00    1:17.66   3 
 10 Snarr, Ryan               12 Chatham              1:21.00    1:19.12   5 
 11 Buckley, Jack             11 Mountain Lakes                  1:25.73   4 
 
Event 27  Boys 11-12 400 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.57  6/6/15      Domenick Wallace, Rockaway Twp            
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ray, Aiden                12 Rockaway Twp         1:15.10    1:12.27   2 
  2 Yombor, Killian           11 Rockaway Twp         1:20.40    1:15.85   4 
  3 Burke, Samson             11 Hackettstown         1:23.20    1:18.66   5 
  4 Fara, Samuel              11 Hopatcong            1:20.00    1:18.89   4 
  5 Pass, Kyle                12 Hackettstown         1:26.50    1:23.06   5 
  6 Kressman, James           12 Hopatcong            1:30.00    1:31.78   4 
 
Event 29  Boys 13-15 400 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 54.54  6/10/16     Fima Desir, Montville                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Allen, Brian              14 Denville               56.50      55.44   1 
  2 Figuorea, Aiden           14 Parsippany             58.40      55.57   2 
  3 Kehayas, James            14 Randolph               57.75      56.09   1 
  4 Agodomou, Yacine          14 Mount Olive            57.40      58.60   1 
  5 Dong, Robert              14 Randolph               59.59      58.61   2 
  6 Stull, Dominick           14 Parsippany             59.50      59.05   2 
  7 Ebert, John               15 Long Valley          1:01.90      59.69   3 
  8 Plancer-Murphy, Cieran    14 Mendham              1:02.50    1:03.45   3 
  9 Osborne, Saige            14 Mount Olive          1:07.50    1:05.40   4 
 10 Hunt, Kyle                14 Long Valley          1:05.00    1:05.46   4 
 11 Lepore, Phillip           15 Denville             1:08.55    1:06.43   5 
 12 Gutowski, Alexander       14 Mendham              1:10.69    1:10.62   5 
 
Event 29  Boys 13-15 400 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 54.54  6/10/16     Fima Desir, Montville                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wood, Henry               14 Chatham                57.00      56.39   1 
  2 Falzarano, Chris          14 Chester                58.59      57.73   2 
  3 Cecco, Nick               14 Montville              59.80      59.10   2 
  4 Bouret, Victor            15 Chester                58.10      59.49   1 
  5 Sonzogni, Cameron         14 Roxbury              1:03.16    1:00.31   3 
  6 Hofheinz, Stephen         13 Chatham              1:04.00    1:02.82   3 
  7 Turner, Francis           14 Mountain Lakes       1:06.25    1:02.88   4 
  8 Sales, Matthew            15 Madison              1:06.70    1:03.95   4 
  9 Collins, Dennis           15 Madison              1:12.90    1:07.10   5 
 10 Fragomeni, Pj             13 Montville            1:05.00    1:07.38   3 
 
Event 29  Boys 13-15 400 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 54.54  6/10/16     Fima Desir, Montville                       
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wallace, Domenick         14 Rockaway Twp           57.10      56.38   1 
  2 Dickerson, Joshua         14 Hackettstown           58.20      58.95   2 
  3 Becker, John              14 Jefferson            1:03.00    1:03.25   3 
  4 Beifus, Liam              15 Rockaway Twp         1:06.00    1:07.21   4 
  5 Balser, Matt              13 Hackettstown         1:06.90    1:08.28   4 
  6 Stewart, Jayon            13 Dover                1:17.00    1:08.75   5 
  7 Rawle, Nicholas           13 Hopatcong            1:20.00    1:15.00   6 
  8 Concannon, Brian          13 Rockaway Boro        1:08.80    1:16.55   5 
  9 Rua, David                13 Dover                1:22.00    1:18.29   6 
 10 O'Sullivan, Colin         13 Hopatcong            1:25.00    1:19.07   6 
 
Event 31  Boys 9-10 200 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 28.93  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Byers, Kennan             10 Randolph               31.44      30.84   1 
  2 Vieira, Johnny            10 Long Valley            31.37      31.41   1 
  3 Watson, Joshua            10 Mount Olive            33.10      32.43   1 
  4 Bailey, Troy              10 Parsippany             33.95      33.22   2 
  5 Brickner, Bobby           10 Denville               34.60      33.71   3 
  6 Ciafullo, John            10 Mount Olive            34.10      34.15   2 
  7 Lindsay, Rafael           10 Parsippany             33.91      34.24   2 
  8 Tedesco, Jack              9 Randolph               35.77      34.65   3 
  9 Masterson, Kevin           9 Long Valley            36.70      35.41   4 
 10 Parrinello, Cameron       10 Mendham                36.37      36.84   4 
 11 Smith, Cole                9 Mendham                40.75      37.43   6 
 12 Allen, Jason              10 Denville               35.75      38.18   3 
 
Event 31  Boys 9-10 200 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 28.93  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Edwards, Harrison         10 Montville              32.10      30.79   1 
  2 Grundy, Kevin              9 Chatham                32.90      31.34   1 
  3 Sullivan, Scott           10 Madison                32.80      31.35   1 
  4 Carreno, Andrew           10 Madison                34.90      33.31   3 
  5 Morris, Cole              10 Chatham                33.80      33.65   2 
  6 Ramos, Sivert              9 Roxbury                36.25      34.63   4 
  7 Hurley, Vinnie            10 Montville              34.50      35.02   2 
  8 Koy, Brody                10 Mountain Lakes         36.56      35.22   4 
  9 Malangone, Zachary         9 Chester                40.40      37.32   6 
 10 Mihocko, Tristan          10 Chester                40.75      39.70   6 
 11 Santiago, James           10 Mountain Lakes         40.28      41.06   5 
 
Event 31  Boys 9-10 200 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 28.93  2005        Thayer Wallace, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Macklin, Tristian          9 Dover                  36.10      33.82   3 
  2 Caggianio, Brian          10 Rockaway Twp           36.00      34.32   3 
  3 King, Phoenix              9 Jefferson              34.40      34.67   2 
  4 Ramsey, Jayden             9 Hopatcong              39.10      35.83   5 
  5 Baranello, Matthew        10 Rockaway Twp           37.10      36.37   5 
  6 Zabriski, Brent            9 Jefferson              40.00      38.93   5 
  7 walter, chris             10 Rockaway Boro          37.30      39.11   5 
  8 Benson, Anthony           10 Hopatcong              41.40      39.75   6 
  9 Walker, James             10 Rockaway Boro          36.80      40.11   4 
 
Event 33  Boys 11-12 200 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 26.99  6/9/07      Steven DeLosa, Denville                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Boesgaard, Robert         12 Mendham                27.89      27.41   1 
  2 Denizard, Sebastien       12 Randolph               28.84      28.21   1 
  3 Agymang, Sheldon          12 Parsippany             28.53      28.33   1 
  4 Jones, Micah              11 Mount Olive            28.80      28.86   1 
  5 Williams, Joseph          11 Mount Olive            29.00      30.28   1 
  6 Cantada, Cristian         12 Randolph               30.15      30.29   2 
  7 Gregory, Nicholas         11 Parsippany             31.40      31.32   3 
  8 Tran, Douglas             12 Denville               34.00      31.42   5 
  9 Ingber, Hayden            12 Mendham                32.96      31.51   4 
 10 Hagens, Ralph             12 Long Valley            31.00      31.87   2 
 11 Gough, Mason              12 Long Valley            30.90      31.89   2 
 12 Diienno, Brendan          12 Denville               31.24      32.04   2 
 
Event 33  Boys 11-12 200 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 26.99  6/9/07      Steven DeLosa, Denville                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Morales, Brandon          11 Roxbury                28.62      28.80   1 
  2 Casarico, J.T.            12 Montville              30.20      30.05   2 
  3 D'Costa, Luc              12 Chatham                33.10      30.67   4 
  4 Weah, Nick                12 Roxbury                32.78      31.16   3 
  5 Wang, Tyler               12 Montville              33.00      31.45   4 
  6 Cheu, Kellen              11 Madison                33.40      33.47   4 
  7 Lee, Ryan                 11 Mountain Lakes                    33.62   6 
  8 Kennedy, Connor           12 Madison                35.10      34.56   5 
  9 Szczepanski, Sam          11 Chester                35.08      34.89   5 
 10 Chandnani, Chirag         12 Mountain Lakes         34.41      34.90   5 
 11 Lasusa, Thad              11 Chester                35.40      36.41   6 
 
Event 33  Boys 11-12 200 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 26.99  6/9/07      Steven DeLosa, Denville                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Abboud, James             12 Rockaway Twp           29.90      30.00   2 
  2 Valdez, Jayvin            11 Dover                  31.50      30.29   3 
  3 Ferrone, James            12 Rockaway Twp           31.90      31.16   3 
  4 Cenophat, Phillip         12 Hackettstown           33.40      31.74   4 
  5 Dudasz, Gavin             12 Hopatcong              32.80      31.94   3 
  6 Perez, Evan               16 Rockaway Boro          33.20      32.62   4 
  7 Chavez, Roger             11 Rockaway Boro          33.70      34.26   5 
  8 Morris, Aiden             11 Jefferson              34.80      34.59   5 
  9 Rua, Julian               11 Dover                  37.50      35.62   6 
 
Event 35  Boys 13-15 200 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 24.18  6/9/07      Craig Kimbrough, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Hughes, Sebastian         15 Long Valley            24.80      24.64   1 
  2 Kuback, Brandon           15 Mount Olive            24.80      24.70   1 
  3 Turner, David             14 Randolph               25.52      24.97   1 
  4 Keaney, Christopher       14 Randolph               25.71      25.40   2 
  5 Kevin, Dolan              13 Denville               26.30      26.33   2 
  6 Kumar, Kunal              14 Denville               27.40      26.84   3 
  7 Pedada, Adarsa            14 Parsippany             27.18      27.06   3 
  8 Damore, Chris             14 Long Valley            27.80      27.12   4 
  9 Thulin, Anthony           13 Mount Olive            27.40      27.17   3 
 10 Ari, Tarun                14 Parsippany             26.53      27.20   2 
 11 Pendergrast, Rob          14 Mendham                28.45      27.27   4 
 12 Colucci, Sam              15 Mendham                30.17      30.02   5 
 
Event 35  Boys 13-15 200 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 24.18  6/9/07      Craig Kimbrough, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Post, Nathan              14 Chester                24.99      25.33   1 
  2 Post, Tommy               13 Chester                25.55      25.65   1 
  3 Gruben, Michael           14 Montville              26.40      26.53   2 
  4 Arias, Brendan            14 Chatham                27.20      26.64   3 
  5 Hagerstrom, William       14 Madison                27.60      27.15   3 
  6 untalan, marc jeremiah    13 Chatham                28.80      28.15   4 
  7 Shultz, Nathan            15 Roxbury                29.71      28.70   5 
  8 Hurley, Anthony           14 Montville              29.30      28.79   4 
  9 Filippone, Dean           14 Madison                29.60      28.86   5 
 10 Itani, Samir              13 Mountain Lakes         31.01      29.81   6 
 
Event 35  Boys 13-15 200 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 24.18  6/9/07      Craig Kimbrough, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Diaz, Caleb               15 Rockaway Twp           24.65      24.45   1 
  2 Dickerson, Joshua         14 Hackettstown           26.40      26.04   2 
  3 Holmes, Cameron           13 Dover                  29.30      28.17   5 
  4 Ackerman, Jared           15 Rockaway Boro          28.60      28.30   4 
  5 Akcay, Diego              13 Rockaway Twp           29.95      28.57   5 
  6 Han, Kevin                15 Jefferson              31.00      28.79   6 
  7 Castrignano, Matthew      13 Jefferson              30.40      29.00   5 
  8 Lauch, Connor             13 Hopatcong              32.70      33.31   6 
  9 O'Sullivan, Colin         13 Hopatcong              36.40      37.04   6 
 
Event 37  Boys 9-10 Shot Put Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 29-01.25  6/8/02      Cole Farrand, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Dietz, Simon              10 Long Valley         23-06.00   22-10.75  
  2 Aymil, John                9 Mendham             19-05.50   20-06.00  
  3 Piccolo, Lucas            10 Randolph            19-10.50   18-08.00  
  4 Brickner, Bobby           10 Denville            17-05.00   18-02.50  
  5 Allen, Jason              10 Denville            18-10.50    18-0.25  
  6 Matteo, Vincent           10 Mendham             16-07.00   17-05.25  
  7 Fliegler, Sam             10 Randolph            16-06.00   17-02.50  
  8 Colantoni, Thomas         10 Parsippany          17-02.50   17-00.00  
  9 Damico, Daniel            10 Mount Olive         17-11.00   16-08.25  
 10 Rainforth, Bryan          10 Long Valley         16-07.00   15-03.50  
 11 Ellerbee, Ronald          10 Parsippany          15-02.00   14-03.50  
 
Event 37  Boys 9-10 Shot Put Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 29-01.25  6/8/02      Cole Farrand, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hurley, Vinnie            10 Montville           21-04.00   20-04.25  
  2 Carreno, Andrew           10 Madison             21-10.50    20-0.25  
  3 Lee, Ivan                 10 Mountain Lakes      20-08.00   19-10.75  
  4 Sonzogni, Brody           10 Roxbury             17-04.00   19-01.75  
  5 DiBenedetto, Anthony      10 Montville           19-06.00   17-11.75  
  6 Polidoro, Nick            10 Roxbury             17-00.00   16-09.75  
  7 Proscia, Tommy             9 Chatham             10-09.00   12-05.25  
  8 Eisenhardt, Luke           9 Chester             11-04.25   11-09.75  
  9 Mihocko, Ryan             10 Chester             11-08.75   11-03.00  
 10 Orr, Declan               10 Chatham             10-10.00    8-05.25  
 
Event 37  Boys 9-10 Shot Put Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 29-01.25  6/8/02      Cole Farrand, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 walter, chris             10 Rockaway Boro       21-03.00   24-02.50  
  2 Caggianio, Brian          10 Rockaway Twp        22-00.00   21-06.25  
  3 Young, Christian           9 Jefferson           14-00.00   16-02.50  
  4 James, Cooper              9 Rockaway Twp        15-06.00   15-09.00  
  5 Zabriski, Brent            9 Jefferson           13-00.00   15-00.00  
  6 redwood, justin           10 Rockaway Boro       16-00.00   14-06.50  
  7 O'Sullivan, Ryan           9 Hopatcong           12-11.50   13-05.25  
  8 Jenkins, Tyler             9 Hackettstown        14-03.00   13-01.25  
  9 Barrett, Lucas            10 Hopatcong           11-02.00   12-01.50  
 10 Filosa, Jon                9 Dover               12-03.00   11-02.75  
 
Event 38  Boys 11-12 Shot Put Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 40-07.50  6/9/01      Arthur Pomiecinski, Randolph             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Frattina, Nicholas        12 Mount Olive         36-00.00   38-02.75  
  2 Villalobos, Michael       12 Denville            30-11.00   34-07.00  
  3 Taylor, Logan             12 Parsippany          29-02.00   28-09.00  
  4 Robinson, John            12 Denville             29-0.25   24-04.00  
  5 Mihalko, Nicholas         11 Randolph            22-08.00   24-01.25  
  6 Daly, Connor              12 Long Valley         24-11.50   23-09.00  
  7 Noble, Preston            11 Randolph            24-00.00   23-03.25  
  8 DeCristofaro, Adam        11 Mount Olive         25-09.00   23-02.50  
  9 Bury, Danny               12 Mendham             21-07.00   21-08.75  
 10 Saravana, Tharun          12 Parsippany          24-03.00   20-06.25  
 11 Hagens, Ralph             12 Long Valley         20-01.00   19-01.50  
 12 Sement, Eren              11 Mendham             18-03.50   16-08.00  
 
Event 38  Boys 11-12 Shot Put Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 40-07.50  6/9/01      Arthur Pomiecinski, Randolph             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ruggiero, David           12 Chatham             24-09.00   27-00.00  
  2 Lee, Ryan                 11 Mountain Lakes      26-07.50   24-09.00  
  3 Pfeifer, Ryan             12 Madison             23-08.50   23-06.00  
  4 Giraldo, Anthony          12 Chatham             21-06.00   22-09.75  
  5 Kahn, Jason               11 Mountain Lakes      22-04.50   22-09.00  
  6 Campiglia, Dean           12 Roxbury             24-06.00   20-11.00  
  7 Knapp, William            12 Roxbury             24-08.50   20-05.50  
  8 Merson, Cj                11 Madison              22-0.50   19-11.75  
  9 Faherty, Connor           12 Montville           21-03.00   19-03.50  
 10 Shieh, Shelton            12 Chester             20-01.50    19-0.50  
 11 Steckelman, Jack          12 Montville           20-08.50   17-01.50  
 
Event 38  Boys 11-12 Shot Put Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 40-07.50  6/9/01      Arthur Pomiecinski, Randolph             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ferrone, James            12 Rockaway Twp        31-01.50   28-11.50  
  2 Martinez, Sean            12 Rockaway Boro       25-04.00   24-06.75  
  3 malaniak, wade            12 Rockaway Boro       24-01.00   22-06.50  
  4 Gleason, Brendan          11 Rockaway Twp        25-05.50   21-07.25  
  5 Fara, Samuel              11 Hopatcong           24-04.00   20-06.75  
  6 Cenophat, Phillip         12 Hackettstown        20-04.00   20-01.50  
  7 Molner, Sean              11 Dover               14-10.00   16-02.25  
  8 Kressman, James           12 Hopatcong           16-04.00   16-00.00  
  9 Jenkins, Ryan             11 Hackettstown        16-08.00   14-08.75  
 
Event 39  Boys 13-15 Shot Put Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 48-11.50  1992        Mark Talmage, Hopatcong                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bryan, Andrew             15 Mendham             42-03.50   40-05.50  
  2 Ortiz, Carlos             14 Parsippany          37-03.00   38-01.50  
  3 Charles, Kris             14 Randolph            39-01.00   37-11.00  
  4 Stull, Dominick           14 Parsippany          30-00.00   33-06.50  
  5 Allen, Brian              14 Denville            35-04.50   32-04.00  
  6 Moran, Andrew             14 Mendham             34-05.00   30-09.00  
  7 Cianfrocca, Jeffrey       13 Long Valley         30-00.00   30-03.00  
  8 Campbell, Kirk            13 Long Valley         31-03.00    30-0.50  
  9 Cislo, Matthew            15 Randolph            31-00.00   29-04.50  
 10 Mueller, Ethan            13 Denville            31-02.50   27-07.50  
 11 Thulin, Anthony           13 Mount Olive         24-01.00   25-03.25  
 12 Walter, Justin            13 Mount Olive         23-03.00   24-04.00  
 
Event 39  Boys 13-15 Shot Put Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 48-11.50  1992        Mark Talmage, Hopatcong                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Wong, Tyler               14 Roxbury             48-01.00   46-03.00  
  2 Marrero, Cristian         14 Roxbury             39-06.50   37-01.00  
  3 Post, Tommy               13 Chester             33-11.00   35-07.50  
  4 Huang, Ryan               14 Montville           37-01.00   31-01.50  
  5 Hurley, Anthony           14 Montville           30-00.00   30-07.00  
  6 Wilson, Anthony           13 Madison             29-07.00   30-02.00  
  7 Yang, Kevin               13 Chatham             27-06.00    28-0.25  
  8 Bouret, Victor            15 Chester             29-03.00   27-11.75  
  9 Sales, Matthew            15 Madison             30-06.00   27-08.50  
 10 Foley, Jack               13 Chatham             26-04.00   26-09.75  
 11 Itani, Samir              13 Mountain Lakes      25-07.00   24-09.00  
 12 Lalani, Adam              13 Mountain Lakes      26-07.00   23-10.00  
 
Event 39  Boys 13-15 Shot Put Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 48-11.50  1992        Mark Talmage, Hopatcong                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Page, Kevin               14 Rockaway Twp        35-00.00   38-01.00  
  2 Taboadela, Nicolas        14 Rockaway Twp        32-00.00   31-10.00  
  3 Ursin, Dale               13 Hopatcong           31-06.50   29-09.75  
  4 Bragg, Jamie              15 Hackettstown        32-07.50   28-06.75  
  5 Balser, Matt              13 Hackettstown        29-02.50    28-0.25  
  6 Abate, Luca               13 Rockaway Boro       26-01.00   26-10.50  
  7 O'Sullivan, Colin         13 Hopatcong           17-07.50    16-0.25  
 
Event 40  Boys 9-10 Long Jump Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 14-01.50  6/9/12      George St. Angelo, Hopatcong             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Vieira, Johnny            10 Long Valley         12-02.00   12-06.00  
  2 Byers, Aidan              10 Randolph            11-05.00   12-03.00  
  3 Byers, Kennan             10 Randolph            11-04.00   12-01.75  
  4 Lindsay, Rafael           10 Parsippany          12-01.00   12-00.00  
  5 Zavad, Marsa              10 Long Valley         10-08.00   11-07.50  
  6 Palm, Daniel              10 Denville            10-07.00   11-05.50  
  7 Bailey, Troy              10 Parsippany          11-09.00   11-01.50  
  7 Higgins, Declan           10 Mendham             10-04.00   11-01.50  
  9 Karram, Kevin             10 Mount Olive         11-00.00   11-00.00  
 10 Bullock, Justin            9 Mount Olive         11-10.00   10-09.50  
 11 Bartkowiak, Owen          10 Denville             7-11.00    7-10.25  
 
Event 40  Boys 9-10 Long Jump Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 14-01.50  6/9/12      George St. Angelo, Hopatcong             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Grundy, Kevin              9 Chatham             12-00.00   12-05.75  
  2 Pelov, Alex               10 Montville           11-05.50   12-00.00  
  3 Morris, Cole              10 Chatham             11-09.00   11-11.75  
  4 Sontz, Cameron             9 Montville           11-05.00   11-10.25  
  5 Dunham, Cole              10 Roxbury             11-05.00   11-03.50  
  6 Ramos, Sivert              9 Roxbury              9-07.00   11-03.00  
  7 Burroughs, Miles           9 Madison              9-06.50   10-04.50  
  8 Koy, Brody                10 Mountain Lakes       9-05.00   10-01.00  
  9 Wolf, Dylan               10 Chester             10-00.00    10-0.50  
 10 Chandnani, Aarya           9 Mountain Lakes       8-06.00    9-09.00  
 11 Malangone, Zachary         9 Chester              9-01.00    9-02.00  
 
Event 40  Boys 9-10 Long Jump Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 14-01.50  6/9/12      George St. Angelo, Hopatcong             
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Truesdale, Justice        10 Rockaway Boro       12-00.00    12-0.25  
  2 King, Phoenix              9 Jefferson           11-06.00   11-04.50  
  3 Lazaro, Anthony           10 Dover               10-03.00   11-01.00  
  4 Shih, Steven              10 Rockaway Twp        10-02.50   10-07.50  
  5 Alexander, Eric           10 Rockaway Twp         9-02.50    8-07.00  
  6 Didyk, Anthony            10 Jefferson            9-06.00    8-06.50  
  7 Benson, Anthony           10 Hopatcong            7-01.00    8-02.50  
  8 Ramsey, Jayden             9 Hopatcong            6-06.00    7-02.50  
 
Event 41  Boys 11-12 Long Jump Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 16-03  6/6/09      Greg Stickle, RAN                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Boesgaard, Robert         12 Mendham             14-01.00   15-08.50  
  2 Agymang, Sheldon          12 Parsippany          14-04.00   14-02.50  
  3 Jones, Micah              11 Mount Olive         13-09.00   13-07.25  
  4 Levine, Jack              11 Randolph            13-05.50   13-06.00  
  5 Washington, Simeon        12 Parsippany          13-02.00   12-11.00  
  6 DeChiaro, Kurt            12 Long Valley         12-01.00   12-09.00  
  7 Lange, Gene               12 Denville            12-01.00   12-07.50  
  8 Carlo, Jake               11 Mount Olive         12-00.00   12-03.50  
  9 Gough, Mason              12 Long Valley         11-11.00   12-02.00  
 10 Robinson, John            12 Denville            12-10.00   11-11.25  
 11 Tomaino, Henry            11 Randolph            12-08.50   11-10.50  
 
Event 41  Boys 11-12 Long Jump Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 16-03  6/6/09      Greg Stickle, RAN                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Solak, Bennett            11 Chatham             11-03.50   13-03.50  
  2 Casarico, J.T.            12 Montville           11-08.00   12-04.50  
  3 Donnelly, Ryan            11 Roxbury             11-02.50   12-01.25  
  4 Nigido, Anthony           12 Chatham             11-03.00    11-0.25  
  5 Iaci, Max                 12 Montville           10-06.00   10-11.75  
  6 Kahn, Zachary             11 Mountain Lakes      10-02.00   10-04.00  
  7 Kennedy, Connor           12 Madison             11-10.00   10-02.25  
  8 Buckley, Jack             11 Mountain Lakes      10-11.00     9-0.50  
  9 Szczepanski, Sam          11 Chester              9-09.50    8-08.00  
 
Event 41  Boys 11-12 Long Jump Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 16-03  6/6/09      Greg Stickle, RAN                           
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Abboud, James             12 Rockaway Twp        14-02.00   14-06.25  
  2 Perez, Evan               16 Rockaway Boro       13-01.00   13-05.00  
  3 Yombor, Killian           11 Rockaway Twp        13-11.00   12-10.25  
  4 Valdez, Jayvin            11 Dover               10-03.00   12-05.25  
  5 Dudasz, Gavin             12 Hopatcong           11-09.00   11-11.00  
  6 Kratzel, Michael          12 Jefferson           12-00.00   10-10.50  
  7 Fahey, Johnny             11 Hackettstown         9-10.00   10-09.50  
  7 Burke, Samson             11 Hackettstown        10-03.50   10-09.50  
  9 Rua, Julian               11 Dover                9-09.00   10-09.00  
 10 Morris, Aiden             11 Jefferson           11-00.00   10-04.00  
 
Event 42  Boys 13-15 Long Jump Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 20-00  1992        Russell Buchmann, Denville                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Hughes, Sebastian         15 Long Valley         18-08.00   19-08.00  
  2 Wigdor, Mike              13 Randolph            17-11.00   18-10.00  
  3 Dong, Robert              14 Randolph            17-07.00   18-06.25  
  4 Ebert, John               15 Long Valley         16-00.00   17-02.00  
  5 Kuback, Brandon           15 Mount Olive         17-08.00  J17-02.00  
  6 Maya, Gabriel             13 Mount Olive         16-02.00   16-07.75  
  7 Pedada, Adarsa            14 Parsippany          15-04.00   16-05.00  
  8 Figuorea, Aiden           14 Parsippany          17-03.00   16-00.00  
  9 Kelson, Thomas            14 Denville            13-10.00   15-04.00  
 10 Bryan, Andrew             15 Mendham             15-10.00   15-01.25  
 -- Pendergrast, Rob          14 Mendham             15-01.00       FOUL  
 
Event 42  Boys 13-15 Long Jump Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 20-00  1992        Russell Buchmann, Denville                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cheng, Alvin              14 Chester             16-08.50   17-05.75  
  2 Post, Nathan              14 Chester             15-11.50   17-02.50  
  3 McDonald, Ben             14 Roxbury             14-09.00   16-09.50  
  4 Gruben, Michael           14 Montville           15-07.50   16-04.00  
  5 Hagerstrom, William       14 Madison              16-0.50   15-07.75  
  6 Hernando, Justin          14 Mountain Lakes      14-03.00   15-06.50  
  7 Glennon, Aidan            15 Montville           14-02.50   14-05.50  
  8 Koury, Jackson            13 Chatham             13-01.00   13-10.50  
  9 Naegelen, Come            13 Mountain Lakes      12-09.00   13-06.75  
 10 Schulz, Thomas            14 Roxbury             15-06.00   13-05.50  
 11 Schuszler, Luke           15 Madison             13-09.00   13-04.75  
 12 Hart, Michael             14 Chatham             11-07.00   12-03.00  
 
Event 42  Boys 13-15 Long Jump Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 20-00  1992        Russell Buchmann, Denville                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Diaz, Caleb               15 Rockaway Twp        16-09.00   19-05.50  
  2 Wallace, Domenick         14 Rockaway Twp        15-01.00   18-02.00  
  3 Dickerson, Joshua         14 Hackettstown        15-08.25   17-06.00  
  4 Holmes, Cameron           13 Dover               15-00.00   15-11.00  
  5 Castro, Christian         14 Dover               14-02.00   14-03.00  
  6 Barrett, Tyler            13 Hopatcong           12-04.00   13-02.00  
  7 Ackerman, Jared           15 Rockaway Boro       11-05.00   12-06.00  
  8 Ursin, Andreas            15 Hopatcong           12-11.00   12-05.50  
  9 Balser, Matt              13 Hackettstown        14-01.00   12-03.75