Licensed to MCCATS - Contractor License   HY-TEK's Meet Manager 5/4/19 07:52 PM
                        Mercer Coaches Classic - 5/4/19                        
                       West Windsor-Plainsboro North HS                        
                                    Results                                    
 
Event 2  Girls 800 Sprint Medley
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Princeton HS  'A'                                   1:49.29   1 
     1) Poston, Gracie                  2) Williamson, Kendall            
     3) Williamson, Raina               4) Linko, Colleen                 
     5) Goddard, Gabrielle              6) Richardson, Nicole             
     7) Richardson, Tiffany             8) Kotsen, Ella                   
  2 Notre Dame HS  'A'                                  1:52.48   1 
     1) Grace, Ella                     2) Heuisler, Mary                 
     3) Owoh, Frances                   4) Wargo, Hope                    
     5) Tillett, Kyndal                 6) Skorodinsky, Alyssa            
     7) Allison, Adrienne               8)                                
  3 Hamilton HS West  'A'                               1:52.86   1 
     1) Wright, Isjae                   2) Brewer, Isabella               
     3) Abdel-Gleil, Nadeen             4) Hall, Mikayla                  
     5) Ashmore, Christena              6)                                
  4 Allentown HS  'A'                                   1:53.69   2 
     1) Lyons, Jessica                  2) Phillip, Nayya                 
     3) Ventrella, Megan                4) Phillip, Najah                 
  5 North Brunswick HS  'A'                             1:54.21   1 
     1) Gracia, Ashleymarie             2) Jaquez, Lineth                 
     3) Walker-Woodard, Eliah           4) Drew, Alexis                   
  6 Hamilton East - Steinert HS  'A'                    1:55.35   2 
     1) Jones, Asani                    2) White, Ciani                   
     3) Wisser, Rebecca                 4) Conner, Kailey                 
     5) Papamanolis, Amanda             6) Temmer, Katherine              
     7) Zoldi, Chloe                    8)                                
  7 Robbinsville HS  'A'                                1:55.39   1 
     1) Ryazanova, Stephanie            2) Thackalapatti, Monica          
     3) Yap, Rachel                     4) DelPrete, Joelle               
     5) Gommoll, Blake                  6)                                
  8 Hamilton North - Nottingham  'A'                    1:57.73   3 
     1) Vital, Jessica                  2) Targbe, Raymonah               
     3) Selesnick, Page                 4) Molder, Chadsity               
     5) Sandoval, Mia                   6) Mah, Willena                   
     7) Joseph, Jennifer                8) Meneus, Cassie                 
  9 Hightstown HS  'A'                                  1:58.22   2 
     1) Hutchinson, Samirah             2) Quintuna, Daniela              
     3) Allison, Teresa                 4) Hames, Kaiyla                  
     5) Regan, Margaret                 6)                                
 10 Hopewell Valley HS  'A'                             1:59.42   2 
     1) Driver, Brooke                  2) Coret, Estelle                 
     3) McDonough, Kristen              4) Sonzongni, Emily               
 11 East Brunswick HS  'A'                              2:03.44   3 
     1) Val, Catie                      2) Allen, Ashley                  
     3) Goodger, Brielle                4) Nower, Jessica                 
     5) Bartam, Kathryn                 6)                                
 12 Trenton Central HS  'A'                             2:05.04   2 
     1) Fields, Jaiya                   2) Byrd, Eryn                     
     3) Burk-Fisher, Sotera             4) McInnis, Ra'ven                
     5) Tillman, India                  6) Tarver, Tyquasha               
 13 Stem Civics Charter School  'A'                     2:19.66   3 
     1) Shaw, Zanobia                   2) Woodley, Dyaisha               
     3) Monterroso, Yenifer             4) Howe, Samuellyn                
     5) Vaughn, Zyashia                 6) Nolan, Sanaa                   
     7) Cox, Ciera                      8)                                
 
Event 4  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Hemingway, Khalin            Lawrence HS              14.81   1 
  2 Parekh, Aditi                West Windsor             14.87   1 
  3 Asante, Adelaide             North Brunsw             15.53   1 
  4 Richardson, Nicole           Princeton HS             16.05   1 
  5 Richardson, Tiffany          Princeton HS             16.58   1 
  6 Young, Ayriana               McNair Acade             16.61   1 
  7 Cottle, Nzinga               West Windsor             16.83   2 
  8 Miranda, Isabelle            Hamilton Nor             16.88   2 
  9 Benziger, Annalisa           Notre Dame H             17.11   2 
 10 Abitanto, Sydney             West Windsor             17.14   2 
 11 Soliman, Sara                Allentown HS             17.30   3 
 12 Achebe, Ije                  The Lawrence             17.41   2 
 13 Koublanou, Joanna            Hightstown H             17.66   3 
 14 Poston, Gracie               Princeton HS             17.67   3 
 15 Twum-Barima, Nana            West Windsor             17.71   3 
 16 Emery, Zaria                 Hightstown H             17.85   2 
 17 Simeus, Sarah                Lawrence HS              18.12   4 
 18 Gracia, Ashleymarie          North Brunsw             18.13   5 
 19 Ottinger, Elizabeth          Hopewell Val             18.23   3 
 20 Jules, Sasha                 Notre Dame H             18.42   4 
 21 Plumeri, Marissa             Hamilton Eas             18.59   5 
 22 Orem, Sophia                 Hopewell Val             18.60   4 
 23 Metexas, Ada                 Princeton HS             18.70   5 
 24 Jones, Asani                 Hamilton Eas             18.85   5 
 25 Pierre-Louis, Liz            The Lawrence             19.06   6 
 26 Gulsby, Olivia               Hamilton Eas             19.09   4 
 27 Bernstein, Morgan            Hopewell Val             19.16   5 
 28 Power, Kendra                Hightstown H             19.27   4 
 29 Keller, Christina            McNair Acade             19.28   3 
 30 Wiley, Dearia                Hightstown H             19.35   5 
 31 Coyne, Shelby                East Brunswi             19.42   6 
 32 Goodger, Lauren              East Brunswi             19.48   7 
 33 Goddeyne, Kaleigh            Allentown HS             19.58   7 
 34 Foerter, Paige               Notre Dame H             19.67   4 
 35 Kelly, Mia                   North Brunsw             19.75   6 
 36 Schulz, Alexis               Hamilton Eas             19.84   6 
 37 Duggan, Elana                Allentown HS             19.97   6 
 38 Gauthier, krystania          Hamilton HS              20.08   8 
 39 Nixon, Sarah                 Notre Dame H             20.20   7 
 40 Richards, Kayla              Hamilton HS              20.22   7 
 41 Peralta, Marianny            Hamilton Nor             20.32   6 
 42 Noon, Kelly                  Allentown HS             20.70   8 
 43 Driver, Brooke               Hopewell Val             22.27   8 
 
Event 6  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Princeton HS  'A'                                  10:00.01  
     1) Gilmore, Charlotte              2) Lips, Emma                     
     3) Medvedeva, Yana                 4) Moran, Siena                   
     5) Da Cruz, Sofia                  6)                                
  2 Allentown HS  'A'                                  10:10.63  
     1) Crowe, Jamie                    2) McCormick, Brenna              
     3) Scotto, Angelina                4) Zaugg, Suzanne                 
  3 Notre Dame HS  'A'                                 10:47.61  
     1) Carbonaro, Katelyn              2) Davino, Chase                  
     3) Moxham, Claire                  4) Rowcotsky, Carly               
     5) Steege, Emily                   6) Tash, Meghan                   
     7) Smith, Hannah                   8) DiUbaldi, Emma                 
  4 The Lawrenceville School  'A'                      10:55.11  
     1) Sahrawat, Mullika               2) Rubenstein, Claire             
     3) Li, Carina                      4) Cornell, Syd                   
  5 Hamilton East - Steinert HS  'A'                   11:00.03  
     1) Yorke, Emma                     2) Kaufman, Isabella              
     3) Sarno, Sarah                    4) Zoldi, Chloe                   
     5) Temmer, Katherine               6)                                
  6 West Windsor-Plainsboro North  'A'                 11:03.00  
     1) Govorko, Dora                   2) Sreeram, Arushi                
     3) Patel, Preety                   4) Nikam, Shivani                 
  7 Hamilton HS West  'A'                              11:21.32  
     1) Dol, Chrisdina                  2) Ensana, Sadie                  
     3) Percolla, Jasmine               4) Meehan, Helena                 
  8 McNair Academic HS  'A'                            11:40.53  
     1) Joyce, Trinity                  2) Jones, Diani                   
     3) Santos, Rosaly                  4) Williams, Bridget              
     5) Sadek, Sphia                    6) Chapeau, Claire                
     7) Patel, Priya                    8)                                
  9 East Brunswick HS  'A'                             11:52.42  
     1) Chong, Rachel                   2) Titus, Rhea                    
     3) Prasad, Roma                    4) Ali, Sana                      
     5) Nower, Jessica                  6)                                
 
Event 8  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Weaver, Nakaja               North Brunsw             12.37  10 
  2 Hemingway, Khalin            Lawrence HS              12.69   9 
  3 Lloyd, Jon'Nay               Pennsauken H             12.78  10 
  4 Williamson, Kendall          Princeton HS             12.96  10 
  5 Gongalla, Megha              West Windsor             13.00  10 
  6 Jenkins, Mahogany            Watchung Hil             13.00  10 
  7 Riggins, Valandra            Lawrence HS              13.12   9 
  8 Molder, Chadsity             Hamilton Nor             13.14   7 
  9 Negoiu, Anca                 West Windsor             13.17   7 
 10 Yap, Rachel                  Robbinsville             13.19  10 
 11 Coret, Estelle               Hopewell Val             13.23   7 
 12 Thackalapatti, Monica        Robbinsville             13.30   9 
 13 Wright, Isjae                Hamilton HS              13.34   9 
 14 Brewer, Isabella             Hamilton HS              13.36   8 
 15 Ashmore, Christena           Hamilton HS              13.37   9 
 16 Allison, Teresa              Hightstown H             13.40   6 
 17 Foat, Imani                  North Brunsw             13.41   8 
 18 Targbe, Raymonah             Hamilton Nor             13.44   7 
 19 Anderson, Denise             North Brunsw             13.45   9 
 20 White, Ciani                 Hamilton Eas             13.46   5 
 21 Ventrella, Megan             Allentown HS             13.57   6 
 22 Jones, Asani                 Hamilton Eas             13.59   8 
 23 Hames, Kaiyla                Hightstown H             13.69   8 
 24 Wemegah, Kristyne            Pennsauken H             13.72   7 
 25 Quintuna, Daniela            Hightstown H             13.75   4 
 26 Achebe, Ije                  The Lawrence             13.76   6 
 27 Fields, Jaiya                Trenton Cent             13.77   5 
 28 Leung, Melody                The Lawrence             13.77   8 
 29 Hutchinson, Samirah          Hightstown H             13.81   5 
 30 Lopez, Lanae                 Lawrence HS              13.84   6 
 31 Byrd, Eryn                   Trenton Cent             13.87   6 
 32 McDonough, Kristen           Hopewell Val             13.93   2 
 33 Kotsen, Ella                 Princeton HS             13.93   4 
 34 Phillip, Najah               Allentown HS             13.96   7 
 35 Shaw, Zanobia                Stem Civics              13.98   2 
 36 Skorodinsky, Alyssa          Notre Dame H             14.02   5 
 37 Allen, Ashley                East Brunswi             14.03   4 
 38 Vital, Jessica               Hamilton Nor             14.10   5 
 39 Tunnell, Dajah               Pennsauken H             14.14   8 
 40 Wisser, Rebecca              Hamilton Eas             14.28   5 
 41 Moore, Epiphany              Trenton Cent             14.31   4 
 42 Blount-Davis, Aniya          Hamilton HS              14.36   3 
 43 Hooks, Beth                  Hopewell Val             14.39   2 
 44 O'Connell, Madison           Notre Dame H             14.47   3 
 45 Mercer, Saniah               Trenton Cent             14.57   4 
 46 Angermiller, Amanda          Hamilton Eas             14.69   3 
 47 Coyne, Shelby                East Brunswi             14.71   1 
 48 Williams, Haley              Allentown HS             14.73   2 
 49 Hill, Elizabeth              Hopewell Val             14.83   1 
 50 Chopra, Ravin                Robbinsville             14.94   2 
 51 DeCarlo, Ellie               The Lawrence             15.21   3 
 52 Weekes, Zhanae               East Brunswi             15.40   1 
 
Event 10  Girls 400 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Asante, Adelaide             North Brunsw           1:06.48   7 
  2 Ryazanova, Stephanie         Robbinsville           1:09.22   6 
  3 Richardson, Nicole           Princeton HS           1:09.58   7 
  4 Richardson, Tiffany          Princeton HS           1:10.62   5 
  5 Little, Nyasia               Trenton Cent           1:11.08   6 
  6 Wargo, Hope                  Notre Dame H           1:11.76   5 
  7 Swale, Hannah                Allentown HS           1:12.13   6 
  8 DelPrete, Joelle             Robbinsville           1:12.42   7 
  9 Poston, Gracie               Princeton HS           1:12.45   6 
 10 Miranda, Isabelle            Hamilton Nor           1:12.79   6 
 11 Grace, Ella                  Notre Dame H           1:13.45   4 
 12 Heuisler, Mary               Notre Dame H           1:13.47   4 
 13 Young, Ayriana               McNair Acade           1:13.82   4 
 14 Kundu, Julia                 West Windsor           1:13.87   5 
 15 Ottinger, Elizabeth          Hopewell Val           1:13.98   5 
 16 Soliman, Sara                Allentown HS           1:14.42   7 
 17 Sonzongni, Emily             Hopewell Val           1:15.20   3 
 18 Orem, Sophia                 Hopewell Val           1:15.42   3 
 19 Cottle, Nzinga               West Windsor           1:15.92   6 
 20 Watkins, Janiya              Trenton Cent           1:15.94   4 
 21 Gulsby, Olivia               Hamilton Eas           1:16.34   3 
 22 Slimowicz, Samantha          Allentown HS           1:16.50   4 
 23 Keller, Christina            McNair Acade           1:16.94   5 
 24 Wiley, Dearia                Hightstown H           1:16.95   4 
 25 Pierre-Louis, Liz            The Lawrence           1:18.00   3 
 26 Power, Kendra                Hightstown H           1:18.75   5 
 27 Torres, Talia                Pennsauken H           1:19.37   2 
 28 Koublanou, Joanna            Hightstown H           1:19.61   7 
 29 Aquilino, Isabella           Robbinsville           1:20.42   3 
 30 Gauthier, krystania          Hamilton HS            1:20.99   1 
 31 Schroeder, Meredith          Hamilton Eas           1:21.57   3 
 32 Obika, Kamila                Hamilton Eas           1:21.72   2 
 33 Balabaev, Nicole             East Brunswi           1:22.68   2 
 34 Richards, Kayla              Hamilton HS            1:24.66   1 
 35 Bosquet, Cynthia             Hamilton Nor           1:25.16   2 
 36 Peralta, Marianny            Hamilton Nor           1:28.60   2 
 37 Byrd, Eryn                   Trenton Cent           1:33.58   1 
 
Event 12  Girls 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Lyons, Jessica               Allentown HS           2:20.37   4 
  2 Peterson, Brynn              Hightstown H           2:24.13   4 
  3 Tillman, Ava                 Hopewell Val           2:25.38   4 
  4 Donou, Gabrielle             East Brunswi           2:25.55   4 
  5 Tash, Meghan                 Notre Dame H           2:28.97   4 
  6 Ross, Maggie                 The Lawrence           2:30.42   4 
  7 Pope, Jasmine                Pennsauken H           2:30.86   3 
  8 Medvedeva, Yana              Princeton HS           2:31.33   3 
  9 Ko, Kayli                    West Windsor           2:31.95   3 
 10 Satav, Rhythm                West Windsor           2:32.22   4 
 11 Gommoll, Blake               Robbinsville           2:32.92   3 
 12 Smith, Hannah                Notre Dame H           2:32.96   3 
 13 Couillens, Milan             Hopewell Val           2:34.17   2 
 14 Jackson, Kate                Hopewell Val           2:34.66   2 
 15 Friend, Emily                Allentown HS           2:35.02   3 
 16 Conner, Kailey               Hamilton Eas           2:35.23   1 
 17 Park, Lena                   East Brunswi           2:36.08   3 
 18 Berman, Sophie               Robbinsville           2:37.39   2 
 19 Filipowitz, Nicole           Hamilton Nor           2:38.08   2 
 20 Kiel, Valerie                Allentown HS           2:38.24   1 
 21 DiUbaldi, Emma               Notre Dame H           2:39.86   1 
 22 Russo, Alexea                Hightstown H           2:40.16   2 
 23 Lang, Zoe                    Lawrence HS            2:41.31   2 
 24 Joyce, Trinity               McNair Acade           2:42.37   2 
 25 Lips, Emma                   Princeton HS           2:42.45   3 
 26 Sanchez, Jania               Hamilton HS            2:42.74   1 
 27 Sandoval, Mia                Hamilton Nor           2:50.68   2 
 28 Sarno, Sarah                 Hamilton Eas           2:52.88   1 
 29 Drumright, Johnae            Trenton Cent           2:58.42   1 
 30 Severino, Marielys           Trenton Cent           3:00.50   1 
 31 Monterroso, Yenifer          Stem Civics            3:08.26   1 
 
Event 14  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Pope, Jade                   Pennsauken H             56.95   8 
  2 Linko, Colleen               Princeton HS             58.10   8 
  3 Riggins, Valandra            Lawrence HS              59.01   8 
  4 Faivre, Emma                 West Windsor             59.25   8 
  5 Owoh, Frances                Notre Dame H           1:00.16   8 
  6 Cherayil, Sophie             West Windsor           1:00.39   7 
  7 Williamson, Raina            Princeton HS           1:00.79   8 
  8 Molder, Chadsity             Hamilton Nor           1:01.15   7 
  9 Williamson, Kendall          Princeton HS           1:01.25   7 
 10 Brewer, Isabella             Hamilton HS            1:01.97   6 
 11 Conner, Kailey               Hamilton Eas           1:02.19   7 
 12 Drew, Alexis                 North Brunsw           1:03.01   7 
 13 Ingram, Sania                Pennsauken H           1:03.07   5 
 14 Allison, Adrienne            Notre Dame H           1:03.24   5 
 15 Johnson, Daniella            Allentown HS           1:03.28   6 
 16 Phillip, Najah               Allentown HS           1:03.56   5 
 17 Shah, Kruti                  West Windsor           1:03.96   7 
 18 Hanson, Talia                Allentown HS           1:04.22   4 
 19 Kalmeijer, Natalia           Hopewell Val           1:04.79   3 
 20 Peterson, Brynn              Hightstown H           1:04.85   6 
 21 Little, Nyasia               Trenton Cent           1:04.90   5 
 22 Goswami, Keya                Robbinsville           1:05.26   4 
 23 Wisser, Rebecca              Hamilton Eas           1:05.48   4 
 24 Temmer, Katherine            Hamilton Eas           1:06.19   3 
 25 Zaatreh, Aya                 East Brunswi           1:06.77   5 
 26 McInnis, Ra'ven              Trenton Cent           1:07.30   4 
 27 Nower, Jessica               East Brunswi           1:07.38   3 
 28 Tillman, Kate                Hopewell Val           1:07.62   2 
 29 Dorval, Anna                 Robbinsville           1:07.77   2 
 30 Leung, Melody                The Lawrence           1:08.02   4 
 31 Ibrahim, Raheeq              McNair Acade           1:08.69   2 
 32 Justice, Devin               Hightstown H           1:08.77   3 
 33 Babu, Anita                  Hopewell Val           1:10.60   1 
 34 Aquilino, Isabella           Robbinsville           1:11.04   2 
 35 Selesnick, Page              Hamilton Nor           1:11.40   3 
 36 Martinez, Gabriella          McNair Acade           1:12.29   3 
 37 Dennis, Amanda               Hamilton HS            1:13.68   1 
 -- Abdel-Gleil, Nadeen          Hamilton HS                 DQ   5  FS
 
Event 16  Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 North Brunswick HS  'A'                             1:43.76   3 
     1) Anderson, Denise                2) Asante, Adelaide               
     3) Foat, Imani                     4) Weaver, Nakaja                 
     5) Drew, Alexis                    6)                                
  2 West Windsor-Plainsboro North  'A'                  1:44.79   3 
     1) Parekh, Aditi                   2) Shah, Kruti                    
     3) Cherayil, Sophie                4) Faivre, Emma                   
     5) Brown, Jordan                   6) Gongalla, Megha                
  3 The Lawrenceville School  'A'                       1:45.86   3 
     1) Aririguzoh, Amy                 2) Ojo, Marcia                    
     3) Raynor, Ashley                  4) Lazar, Audrey                  
     5) Leung, Melody                   6) Terrasson, Margaux             
     7) Ritter, Laila                   8)                                
  4 Hightstown HS  'A'                                  1:54.29   3 
     1) Quintuna, Daniela               2) Allison, Teresa                
     3) Regan, Margaret                 4) Hames, Kaiyla                  
     5) Hutchinson, Samirah             6)                                
  5 Notre Dame HS  'A'                                  1:54.89   2 
     1) Tillett, Kyndal                 2) Skorodinsky, Alyssa            
     3) O'Connell, Madison              4) Nixon, Sarah                   
     5) Hart, Brooke                    6) Foerter, Paige                 
     7) Allison, Adrienne               8)                                
  6 Hamilton North - Nottingham  'A'                    1:55.48   3 
     1) Targbe, Raymonah                2) Bosquet, Cynthia               
     3) Meneus, Cassie                  4) Joseph, Jennifer               
     5) Vital, Jessica                  6) Molder, Chadsity               
     7) Mulrine, Kayla                  8) Mah, Willena                   
  7 Trenton Central HS  'A'                             1:57.19   2 
     1) Fields, Jaiya                   2) Tarver, Tyquasha               
     3) Byrd, Eryn                      4) Burk-Fisher, Sotera            
  8 Hopewell Valley HS  'A'                             1:57.77   2 
     1) Coret, Estelle                  2) Driver, Brooke                 
     3) Hooks, Beth                     4) McDonough, Kristen             
     5) Hill, Elizabeth                 6) Bernstein, Morgan              
  9 Pennsauken HS  'A'                                  1:57.98   1 
     1) Tunnell, Dajah                  2) Bennett, Shanique              
     3) Wemegah, Kristyne               4) Capellan, Eva                  
     5) Torres, Talia                   6)                                
 10 Allentown HS  'A'                                   1:58.32   1 
     1) Cagnetta, Victoria              2) DiMiceli, Samantha             
     3) Kennedy, Amanda                 4) Cotilla, Victoria              
 11 Hamilton East - Steinert HS  'A'                    1:59.81   1 
     1) Matakonis, Olivia               2) Jones, Asani                   
     3) White, Ciani                    4) Plumeri, Marissa               
 12 Hamilton HS West  'A'                               2:00.84   3 
     1) Laramore, Nyani                 2) Hunt, Morgan                   
     3) Isom, Alana                     4) Kernizan, Jordanelle           
     5) Hernandez-Lopez, Widmary        6)                                
 13 East Brunswick HS  'A'                              2:09.13   2 
     1) Bartam, Kathryn                 2) Huang, Sabria                  
     3) Philipczak, Lily                4) Salzman, Jessica               
     5) Weekes, Zhanae                  6) Allen, Ashley                  
     7) Val, Catie                      8)                                
 
Event 18  Girls 1600 Meter Run George Wah
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Moran, Siena                 Princeton HS           5:10.29   2 
  2 Terrasson, Margaux           The Lawrence           5:14.57   2 
  3 Duffy, Kiera                 The Lawrence           5:18.62   2 
  4 Gilmore, Charlotte           Princeton HS           5:30.77   2 
  5 Crowe, Jamie                 Allentown HS           5:32.52   2 
  6 Nunez, Natalina              Pennsauken H           5:40.54   2 
  7 Kuwar, Sara                  Lawrence HS            5:42.27   2 
  8 Scotto, Angelina             Allentown HS           5:42.51   2 
  9 Da Cruz, Sofia               Princeton HS           5:47.16   2 
 10 Hanson, Nicole               Allentown HS           5:47.16   2 
 11 Sepcic, Alyssa               Robbinsville           5:48.73   2 
 12 Thompsen, Sophia             Allentown HS           5:49.11   1 
 13 Vaughn, Mia                  Hopewell Val           5:49.42   2 
 14 Liao, Laura                  West Windsor           5:49.67   2 
 15 Filipowitz, Nicole           Hamilton Nor           5:53.03   1 
 16 Kaufman, Isabella            Hamilton Eas           5:53.84   1 
 17 Titus, Brianna               Hightstown H           5:54.36   1 
 18 Lutolf, Molly                Lawrence HS            5:57.67   1 
 19 Jones, Kylie                 Robbinsville           5:57.79   1 
 20 Rowcotsky, Carly             Notre Dame H           5:59.85   2 
 21 Van Selous, Abby             Hopewell Val           6:01.54   1 
 22 Fanta, Marie                 West Windsor           6:03.35   1 
 23 Strand, Aubrey               Robbinsville           6:03.91   2 
 24 Kannan, Tharani              Hightstown H           6:08.01   1 
 25 Chandler, Elizabeth          Hopewell Val           6:08.12   2 
 26 Subramanian, Shruti          Hightstown H           6:09.89   2 
 27 Carbonaro, Katelyn           Notre Dame H           6:10.18   2 
 28 Singh, Kavya                 Lawrence HS            6:10.60   1 
 29 Yorke, Emma                  Hamilton Eas           6:11.34   1 
 30 Steege, Emily                Notre Dame H           6:11.89   1 
 31 Galkin, Emilia               East Brunswi           6:13.20   1 
 32 Nathan, Alannah              The Lawrence           6:17.31   1 
 33 Moxham, Claire               Notre Dame H           6:28.50   2 
 34 Colavita, Caroline           Hopewell Val           6:46.47   1 
 35 Severino, Marielys           Trenton Cent           6:46.91   1 
 36 Mizenko, Molly               Hamilton Eas           6:50.08   1 
 37 Batz, Yocelyn                Stem Civics            7:46.73   1 
 
Event 20  Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Pennsauken HS  'A'                                  4:06.74   2 
     1) Pope, Jade                      2) Pope, Jasmine                  
     3) Lloyd, Jon'Nay                  4) Ingram, Sania                  
     5) Nunez, Natalina                 6) Wemegah, Kristyne              
  2 The Lawrenceville School  'A'                       4:08.17   2 
     1) Lazar, Audrey                   2) Raynor, Ashley                 
     3) Ritter, Laila                   4) Ojo, Marcia                    
     5) Terrasson, Margaux              6) Ross, Maggie                   
  3 Hopewell Valley HS  'A'                             4:19.48   2 
     1) Couillens, Milan                2) Tillman, Ava                   
     3) Sonzongni, Emily                4) Jackson, Kate                  
     5) Ottinger, Elizabeth             6)                                
  4 Robbinsville HS  'A'                                4:19.49   2 
     1) DelPrete, Joelle                2) Thackalapatti, Monica          
     3) Gommoll, Blake                  4) Yap, Rachel                    
     5) Dorval, Anna                    6) Goswami, Keya                  
     7) Aquilino, Isabella              8)                                
  5 West Windsor-Plainsboro North  'A'                  4:20.90   2 
     1) Kundu, Julia                    2) Liao, Laura                    
     3) Ko, Kayli                       4) Satav, Rhythm                  
     5) Cottle, Nzinga                  6) Palmer, Caroline               
     7) Brooks, Jessica                 8) Twum-Barima, Nana              
  6 Allentown HS  'A'                                   4:29.33   1 
     1) Cagnetta, Victoria              2) Phillip, Najah                 
     3) Williams, Haley                 4) Slimowicz, Samantha            
  7 Hamilton North - Nottingham  'A'                    4:33.33   1 
     1) Vital, Jessica                  2) Miranda, Isabelle              
     3) Selesnick, Page                 4) Molder, Chadsity               
     5) Bosquet, Cynthia                6) Mah, Willena                   
     7) Sandoval, Mia                   8)                                
  8 Stem Civics Charter School  'A'                     5:19.17   1 
     1) Shaw, Zanobia                   2) Suarez, Sherlyn                
     3) Monterroso, Yenifer             4) Batz, Yocelyn                  
     5) Howe, Samuellyn                 6) Cox, Ciera                     
 
Event 22  Girls 4x100 Meter Relay Throwers 4x1
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 North Brunswick HS  'A'                               58.72   2 
     1) Ifill, Nadja                    2) Morrison, Jordan               
     3) Michel, Christelle              4) Torres, Graziella              
     5) Tamraz, Habiba                  6)                                
  2 Allentown HS  'A'                                     59.18   2 
     1) McCarthy, Kerri                 2) Ventrella, Megan               
     3) Gensinger, Caroline             4) Soliman, Sara                  
  3 Hightstown HS  'A'                                  1:01.10   2 
     1) Lubiak, Fenway                  2) Slattery, Delaney              
     3) Jaramillo, Gabriela             4) van der Laan, Samira           
  4 Pennsauken HS  'A'                                  1:02.57   1 
     1) Torres, Talia                   2) Johnson, Ebony                 
     3) Riggins, Tionna                 4) Miah, Jasmine                  
  5 West Windsor-Plainsboro North  'A'                  1:03.45   1 
  6 Hamilton HS West  'A'                               1:04.04   1 
     1) Owusu, Gloria                   2) Owusu, Grace                   
     3) Clugsten, Emma                  4) Harding, Amanda                
     5) Ptak, Victoria                  6)                                
  7 Hamilton North - Nottingham  'A'                    1:05.18   2 
     1) Williams, Naz                   2) Martin, Alicia                 
     3) Navarette, Maria                4) Laramore, Jael                 
     5) Agbalaya, Elizabeth             6) Covington, Junya               
     7) Cox, Hazel                      8)                                
 
Event 24  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jenkins, Mahogany            Watchung Hil           5-02.00  
  2 Hemingway, Khalin            Lawrence HS            5-02.00  
  2 Walker-Woodard, Eliah        North Brunsw           5-02.00  
  4 Brown, Jordan                West Windsor           5-00.00  
  5 Burke, Amanda                West Windsor           4-10.00  
  5 Castadot, Madeline           Hopewell Val           4-10.00  
  5 Keller, Christina            McNair Acade           4-10.00  
  5 Ford, Jordyn                 The Lawrence           4-10.00  
  9 Clark, Laila                 North Brunsw          J4-10.00  
 10 Conyer, Ava                  The Lawrence          J4-10.00  
 11 Duggan, Elana                Allentown HS          J4-10.00  
 12 Fabius, Isabelle             West Windsor           4-08.00  
 12 Toure, Malama                Hamilton HS            4-08.00  
 14 Swale, Hannah                Allentown HS          J4-08.00  
 15 Pfaff, Abigail               Hamilton HS           J4-08.00  
 16 Nixon, Sarah                 Notre Dame H          J4-08.00  
 16 O'Connell, Madison           Notre Dame H          J4-08.00  
 18 Simeus, Sarah                Lawrence HS           J4-08.00  
 19 Schroeder, Meredith          Hamilton Eas          J4-08.00  
 20 Nociolo, Mia                 Hopewell Val           4-06.00  
 20 Goswami, Keya                Robbinsville           4-06.00  
 20 Gauthier, Malouka            Hamilton HS            4-06.00  
 20 Martin, Molly                Hopewell Val           4-06.00  
 20 Jaquez, Lineth               North Brunsw           4-06.00  
 25 Foerter, Paige               Notre Dame H          J4-06.00  
 26 Young, Ayriana               McNair Acade          J4-06.00  
 -- Kaufman, Isabella            Hamilton Eas                NH  
 -- den Ouden, Madeleine         Trenton Cent                NH  
 -- Mulrine, Kayla               Hamilton Nor                NH  
 -- Kiernan, Bailey              Hamilton Nor                NH  
 
Event 26  Girls Long Jump Invitational
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Weaver, Nakaja               North Brunsw          17-08.00  
  2 Wright, Isjae                Hamilton HS           17-06.00  
  3 Jenkins, Mahogany            Watchung Hil          16-07.00  
  4 Radke, Brianna               Hamilton Nor          16-00.00  
  5 Kiernan, Bailey              Hamilton Nor          15-08.75  
  6 Negoiu, Anca                 West Windsor          15-08.50  
  7 Lloyd, Jon'Nay               Pennsauken H          15-08.00  
  8 Cotilla, Victoria            Allentown HS          15-05.00  
  9 Brown, Jordan                West Windsor          15-04.00  
 10 Williamson, Raina            Princeton HS          15-02.50  
 11 Toure, Malama                Hamilton HS           15-02.00  
 12 Onley, Kendall               The Lawrence          14-09.00  
 13 Ford, Jordyn                 The Lawrence          14-08.00  
 14 Tunnell, Dajah               Pennsauken H          14-07.00  
 15 Mulrine, Kayla               Hamilton Nor          14-02.00  
 16 Nociolo, Mia                 Hopewell Val          13-03.25  
 
Event 28  Girls Triple Jump Invitational
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Jenkins, Mahogany            Watchung Hil          38-04.75  
  2 Wright, Isjae                Hamilton HS           37-02.00  
  3 Negoiu, Anca                 West Windsor          35-11.50  
  4 Onley, Kendall               The Lawrence          34-09.00  
  5 Kiernan, Bailey              Hamilton Nor          34-06.75  
  6 Giudice, Kaylee              North Brunsw          33-11.25  
  7 Brown, Jordan                West Windsor          32-08.75  
  8 Duggan, Elana                Allentown HS          32-02.00  
  9 Radke, Brianna               Hamilton Nor          32-01.75  
 10 Swale, Hannah                Allentown HS          31-08.25  
 11 Gauthier, Malouka            Hamilton HS           30-10.50  
 12 Mulrine, Kayla               Hamilton Nor          30-02.75  
 13 Young, Ayriana               McNair Acade         J30-02.75  
 -- Weaver, Nakaja               North Brunsw              FOUL  
 
Event 30  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Abitanto, Sydney             West Windsor          10-06.00  
  2 McCormick, Brenna            Allentown HS          10-06.00  
  3 Richardson, Nicole           Princeton HS           9-00.00  
  4 Chandrasekhar, Anjali        West Windsor           9-00.00  
  4 Ruble, Mary                  Hamilton HS            9-00.00  
  6 Wickham, Amelie              The Lawrence           8-06.00  
  7 Malhotra, Ananya             The Lawrence           8-06.00  
 -- Yang, Caitlin                Hightstown H                NH  
 -- Satarawalla, Afreen          Lawrence HS                 NH  
 -- Laloi, Linsay                Hamilton Nor                NH  
 -- Keller, Christina            McNair Acade                NH  
 -- Ottinger, Elizabeth          Hopewell Val                NH  
 
Event 32  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Elhossieni, Nadia            West Windsor          39-06.25  
  2 Wrenn, Tajanae               Hamilton HS            36-0.50  
  3 van der Laan, Samira         Hightstown H          35-04.75  
  4 Scibich, Julia               Hightstown H           34-0.25  
  5 Mastroianni, Tara            Robbinsville          32-11.50  
  6 Owusu, Gloria                Hamilton HS           32-11.25  
  7 McCarthy, Kerri              Allentown HS          31-11.50  
  8 Diszler, Emily               Hamilton Eas          31-05.25  
  9 Williams, Naz                Hamilton Nor          30-11.00  
 10 Devine, Nora                 Princeton HS          30-10.00  
 11 Silverman, Kylee             Princeton HS          29-04.75  
 12 Brown, Kalah                 The Lawrence          29-03.25  
 13 Taggart, Meredith            Hopewell Val           29-0.50  
 14 Shapiro, Morgan              Robbinsville          28-08.25  
 15 Bagwell, Syanni              Notre Dame H          28-05.00  
 16 Bonfrisco, Juliana           West Windsor          28-01.75  
 17 Francolini, Rina             The Lawrence          27-11.75  
 18 Ifill, Nadja                 North Brunsw          27-08.75  
 19 Johnson, Ebony               Pennsauken H          27-07.75  
 20 Klek, Casey                  Notre Dame H          27-07.00  
 21 Sewell, Amanda               Trenton Cent          27-03.50  
 21 Wurtz, Lillian               Hopewell Val          27-03.50  
 23 Riggins, Tionna              Pennsauken H          26-10.50  
 24 Smith, Nia                   Hamilton Eas          26-07.00  
 25 Jackson, Kayla               Lawrence HS           25-08.00  
 26 Toler, Asia                  Lawrence HS           25-04.00  
 27 Reese, Rachel                Allentown HS           25-0.25  
 28 Boyd, Tiffany                East Brunswi          23-02.25  
 29 Jain, Leona                  East Brunswi          21-08.25  
 30 Castro, Genesis              McNair Acade          19-05.00  
 
Event 34  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 van der Laan, Samira         Hightstown H            119-01  
  2 Diszler, Emily               Hamilton Eas            106-06  
  3 Silverman, Kylee             Princeton HS             97-09  
  4 Mastroianni, Tara            Robbinsville             94-06  
  5 Elhossieni, Nadia            West Windsor             85-06  
  6 Comfort, Victoria            Hamilton Eas             80-04  
  7 Evans, Kimberly              Robbinsville             79-09  
  8 Bagwell, Syanni              Notre Dame H             79-00  
  9 Lubiak, Fenway               Hightstown H             78-04  
  9 Thomas-Chan, Dougziana       West Windsor             78-04  
 11 Wurtz, Lillian               Hopewell Val             76-01  
 12 Sewell, Amanda               Trenton Cent             75-10  
 13 Reese, Rachel                Allentown HS             75-06  
 14 Devine, Nora                 Princeton HS             74-07  
 15 Wrenn, Tajanae               Hamilton HS              73-02  
 16 Taggart, Meredith            Hopewell Val             72-07  
 17 Navarette, Maria             Hamilton Nor             70-03  
 18 Ifill, Nadja                 North Brunsw             69-08  
 19 Klek, Casey                  Notre Dame H             67-03  
 20 Miah, Jasmine                Pennsauken H             67-02  
 21 Vicenti, Kayla               East Brunswi             66-11  
 22 Clugsten, Emma               Hamilton HS              66-10  
 23 Morrison, Jordan             North Brunsw             65-03  
 24 Shuriah, Megan               The Lawrence             62-11  
 25 Toler, Asia                  Lawrence HS              62-09  
 26 Tapia, Michaela              East Brunswi             61-01  
 27 McCarthy, Kerri              Allentown HS             54-10  
 28 Canady, Mykael               The Lawrence             53-10  
 29 Jackson, Kayla               Lawrence HS              52-06  
 30 Castro, Genesis              McNair Acade             41-04  
 -- Riggins, Tionna              Pennsauken H              FOUL  
 
Event 36  Girls Javelin Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 McGrath, Katherine           The Lawrence            136-05  
  2 van der Laan, Samira         Hightstown H            105-01  
  3 Hart, Brooke                 Notre Dame H             95-05  
  4 McCarthy, Kerri              Allentown HS             94-08  
  5 Bonfrisco, Juliana           West Windsor             91-06  
  6 Wurtz, Lillian               Hopewell Val             87-11  
  7 Comfort, Victoria            Hamilton Eas             84-07  
  8 Shapiro, Morgan              Robbinsville             81-10  
  9 Harding, Amanda              Hamilton HS              81-04  
 10 Muir, Lily                   Robbinsville             78-07  
 11 Owusu, Gloria                Hamilton HS              75-07  
 12 Kitto, Rachel                East Brunswi             73-10  
 13 Martin, Anna                 Hopewell Val             73-09  
 14 Laramore, Jael               Hamilton Nor             73-04  
 15 Poston, Gracie               Princeton HS             73-02  
 16 Slattery, Delaney            Hightstown H             70-08  
 17 Strand, Gretchen             Notre Dame H             70-05  
 18 Francolini, Rina             The Lawrence             69-07  
 19 Leszcynski, Hannah           Hamilton Eas             69-00  
 20 Tapia, Michaela              East Brunswi             67-06  
 21 Ordonez, Blanca              West Windsor             67-03  
 22 Gensinger, Caroline          Allentown HS             67-00  
 23 Johnson, Ebony               Pennsauken H             66-09  
 24 Williamson, Raina            Princeton HS             66-05  
 25 Torres, Talia                Pennsauken H             64-06  
 26 Jackson, Kayla               Lawrence HS              58-03  
 27 Riggins, Chyna               Lawrence HS              56-04  
 28 Agbalaya, Elizabeth          Hamilton Nor             52-00  
 29 Sewell, Amanda               Trenton Cent             40-10